Wpis z mikrobloga

@bigpaws: taki prawie klimakonwektor XD Jeżeli faktycznie grzejnik nie wyrabia na powierzchnie, to niech właśnie zamontują klimakonwektor (taki właśnie grzejnik z wiatrakami) który ma kilkukrotnie wyższą wydajność powierzchniowo od zwykłych grzejników
@bigpaws to ja jak było zimno dawałem wiatrak taki do chłodzenia z lata. Jak grzejnik jest gorący to daje nie wiem ile. Plus minus tak w #!$%@?. A jak jest zimno to wystarczy jak wspomnieli wcześniej podłączyć farelkę. Większość osób ma w domu gdzieś taka zapasowa. Ja farelkę nawet bralem do domku letniskowego. Dawali za 5 zł na dzień to później braliśmy własną xd
ej ale wiesz, to ma pewien sens. Naturalnie jesli grzejnik jest serio cieply, wtedy lekki nadmuch wywiewa gorace powietrze dalej od niego, w pomieszczenie xD Na logike najlepiej sie to sprawdzi jesli grzejnik jest goracy, ale fizycznie za maly.


@DryfWiatrowZachodnich: No ale nie działa, pół stopnia więcej to dało

@Jomahajomaso: Twoja stara jest zarzutką wykopku, do budy

sra się w domu


@Shatter: Nie, płacą mi za sranie w pracy
powiedz proszę, czy grzejnik jest zimny na spodzie ? Odpowietrzali grzejnik? Druga sprawa glowica temostatyczna jest sprawna ? Moze warto ustawić nastawę ukrytą na większy stopień . Wiatrak nic nie da, to glowica jest odpowiedzialna za dopływ medium do grzejnika.


@Langusta90: Ja tam jestem od klikania w konkuter nie od sprawdzania grzejników ja chcę tylko by grzało xD
@bigpaws z tego, co pamiętam, to jest to dupochron dla pracodawcy, że na uwagi o zbyt niskiej temperaturze zrobili "cokolwiek, aby to zmienić". Nieważne, że nie działa, dla PIP ważne jest to, że próbowali naprawić. Mogło się coś zmienić w prawie pracy, ale kiedyś chyba tak właśnie było. Chore.
@fizzly @bigpaws : jak były mrozy poniżej -20st w nocy to wchodziłem do biura gdzie było +6 stopni, włączałem dwie farelki, czekałem 1.5h aż temperatura będzie +18 i dopiero zaczynałem pracę ( ͡° ͜ʖ ͡°)