Wpis z mikrobloga

spokojnie, zgubią swoje poglądy jak 100 ustaw


@stefan_pmp: oby nie szli do wyborow z haslem 3x15 bo slaba ma to historie realizacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

jak widzę użycie "fajnopolak" w wypowiedzi to już dalej nie czytam bo spodziewam się dalszego ciągu, także nie zesraj się ( ͡~ ͜ʖ ͡°)


@Anderus: jak typowy fajnopolak - nawet nie przeczytasz, a juz wiesz jaki
Widac ominelo mnie przedstawianie oficjalnego programu konfy, skoro przestaliscie skrzeczec, ze nie maj


@yhbgrobdoivbvwamsv: samozaoranie level tysionc, no ale ok.

Obecny program konfederacji ma 24 strony w pdfie, z łobrozkami, żebyśta mogli się połapać co jest co. O polityce zzagranicznej są strony całe trzy, z tego jedna wygląda jakby była o Unii Europejskiej. Nominalnie, bo cała strona to zapis tego jak bardzo złe jest KPO a kończy ją zdanie:

Konfederacja zatrzyma
Znalazles jakis program, zesrales sie ze ma obrazki, a


@yhbgrobdoivbvwamsv: miszczu, to jest prościutko z merytorycznej strony merytorycznej partii. Chyba mi nie powiesz, że maja tam cos nieakutalnego?
https://konfederacja.pl/app/uploads/2022/07/Po-Stronie-Polski.pdf
slapdash - > Znalazles jakis program, zesrales sie ze ma obrazki, a

@yhbgrobdoivbvwa...

źródło: Screenshot 2023-06-16 at 07-05-30 KONFEDERACJA Wolność i Niepodległość 2019 Program Kandydaci Strona Oficjalna

Pobierz
@yhbgrobdoivbvwamsv: to, że będziesz twierdził o tym, że konfederacja nie chce wyjść z Unii Europejskiej nie będzie oznaczało że tak nie jest xd przecież to jest non stop podnoszone przez liderów partii, w razie gdyby doszło do referendum to konfederacja by robiła wszystko by polska wyszła z Unii. Nie wiem jak naiwnym trzeba być by myśleć że byłoby inaczej xd