Wpis z mikrobloga

@tmtmp3 nazwisko już wyżej padło. mocno wierzący kolo. można np podczas pracy się zapisać na adoracje w kaplicy, która też została postawiona przez niego. adres strony na bilbordach, które widziałem to www.fundacjakornice.pl a adres w zakładce 'kontakt' to adres jego firmy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@sprzedam_nerke: Poznań, przystanek tramwajowy arena, nie dość że przystanki są obklejone tym plakatem, to jeszcze w zasięgu wzroku są 2 wielkie bilbordy z tym symbolem. #!$%@? mać, przecież to nie kosztowało 10 złoty
  • Odpowiedz
Na wydrukowanie plakatów kasa się znalazła, ale na zapłacenie za grafikę już nie xD


@durga_na_sztandary: grafikę kupili na stocku, ale potem się autorka obudziła ze nie taka była intencja jej dzieła i udostępniła ją zwolennikom aborcji.
  • Odpowiedz
W Tychach na odcinku ok 3 km doliczyłem się 11 billboardów - wszystkie przy głównej trasie. Tylko na jednym z bardziej ruchliwych skrzyżowań (przy browarze) jest ich 4. Żadna Coca-cola, żaden WOŚP czy nawet kandydaci na prezydenta w szczycie kampanii nie mieli takiej widoczności.
https://www.youtube.com/watch?v=wzXSGPIZQqA
  • Odpowiedz
  • 4
@Radus
Eko-okna i wszystko jasne. Właścicielowi tej firmy podobno mocno odkorbilo na punkcie wiary do tego stopnia, że nie tylko wali niemożliwe pienodzae na kościół, ale postanowił także wybudować prywatny klasztor gdzieś pod Raciborzem
  • Odpowiedz
@sprzedam_nerke: u mnie to samo, nie ma ulicy, która by nie była oklejona. Widać, że tu znowu ktoś mataczy i chyba jakiś lewy hajs z państwa na to poszedł. Tego na taką skalę nie da się zrobić z żadnych zbiórek.
  • Odpowiedz