Wpis z mikrobloga

@atteint: DO-BRY-WIE-CZÓR ((oo)) Ależ wrzuciłeś wtapiające się we mnie wczoraj dwa obrazeczki, coś przepięknego :3 Ciągle się coś mijamy na nocnej ostatnimi czasy( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@atteint: Wyjątkowo dobrze, ale to wina tymczasowego natchnienia które pewnie niedługo znów przestanie okrywać mnie swą poświatą i użyczy blasku komuś bardziej godnemu ehh
W skrócie Czarnobylski mood - not great not terrible( ͡° ͜ʖ ͡°)

a u Ciebie? Pojawiasz się i znikasz, z kim ja mam prowadzić bezsensowne rozmowy z zachowaniem sensu?((oo))
  • Odpowiedz
@Grubyp_qKociamber: chcesz to ci zawołam taką jedną, co to rozmawiać do bladego świtu lubi. pewnie czyta to właśnie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

no i tak ogólnie, to niedawno wróciłem do domu i tak sobie myślę, że poszedłbym spać, bo mam jeszcze spory kawałek wczorajszej nocy do odespania. ale to jeszcze chwila, jeszcze moment. jeszcze tu powrzucam, może dowiem się czegoś nowego, nigdy nie wiadomo co człowieka tu
  • Odpowiedz
@jxjxndnbsbnanajxb: o to ja nawet wcześniej bym chciał. miło by było. w sumie chwilę temu tu jeden ziomek się żalił, że zjadł jedną tabletkę Nasenu i spanka nie ma, ale faza jest. moim zdaniem to nadal dobry deal. nie najlepszy możliwy w jego sytuacji, ale wciąż dobry.

  • Odpowiedz
@atteint: w sumie, może i dobry, jak nie mam spanka to nadal dobrze się bawię. chociaż jak mówiłam, ja dziś bez wspomagaczy i jest w pyte, jest senność, zero potrzeb. XD
zapraszam cię do spanka w takim razie, pozawracamy sobie głowę do rana kiedy indziej.
  • Odpowiedz
@jxjxndnbsbnanajxb: chętnie, ale mam obowiązki, które muszę wpierw wykonać. dopalić lolka, zjeść płatki, albo inne szybkie i łatwodostępne jedzenie, umyć ząbki i można myśleć o śnie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz