Wpis z mikrobloga

@empechemik: mmm chemia organiczna, bedziesz 4mmc albo amfe robił? ( ͡° ͜ʖ ͡°) a tak na serio to tez mam organe ale tak pobieżnie wiec całkiem przyjemna jest, nie to co w szkole że nawet sprzętu nie pozwalali dotykać
@Misieq3340: jakie narkotyki ( ͡° ͜ʖ ͡°) leki robię nawet załapałem się do grupy badawczej przy projektowaniu i syntezie leków przeciwnowotworowych nowej generacji, ja robie przy syntezie i jest w pytę szczególnie że to 1 semestr xD za 2 miechy publikujemy artykuł naukowy może jakaś kaska z stypendium wpadnie.
@Misieq3340: ale używanie takich odczynników jak SOCl2, albo na dzień leci u mnie z litr metanolu to fajna sprawa xD szczególnie jak w liceum babka kazała ubrać się jak na wojne do zwykłej soli kuchnnej XD
jak się dowiedziałem jakie fikołki potrafi robić moja uczelnia byle tylko dać stypendium jak najmniejszej liczbie studentów to sobie odpuściłem.


@master4342: a dofinansowanie od pracodawcy? ja musze miec 4,6 średnią żeby pracodawca dofinansował 50% studiów magisterskich