Wpis z mikrobloga

https://www.douglas.pl/pl/p/3000048523?trac=pl.01psh.goo.3915227426.584784.52096940139.000000&gclid=EAIaIQobChMI3K2Q3prQ7gIVgUCRBR2VVwE7EAQYAiABEgKY3vD_BwE

Kupilibyście jakbyście mieli kupę forsy? Ja najdrozszy kremik męski jaki miałem to Lancome za jakieś 200zł. Ale jakbym miał forsy nie wiadomo ile , to dla mnie by nie było szkoda. Z kolegą śmialismy się , że za taką cenę bez mała 1000zł , to chyba ze SPERMY WIELORYBA i temu takie drogocenne ( ͡° ͜ʖ ͡°). Lvl 34 kissles virgin nietrzymajacy za reke i za bardzo nie zamierzam już nic robić żeby to zmienić , lookmaxuje sam dla siebie dla własnego dobrego humoru. Mimo słabego rozdania w loterii genowej , baldcel , birdcel i długo by wymieniać , zawsze lookmaxowałem bo zawsze lubiałem dobrze wyglądać. Dobrze na swoje możliwości rzecz jasna ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#przegryw #lookmaxing #incel #p0lka #p0lak #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #blackpill #modameska #kosmetyki
  • 7
@WujekZiutek: Nie, siedzę dosyć mocno w kosmetykach bo lubię mieć zadbaną cerę i cena nie jest tego warta akurat. Zabrzmi to jak cope ale są tańsze i lepsze sposoby na dobrą cerę (poza genami) - lepiej jeść, pić więcej wody, nawilżać i robić peeling, używać kremu z filtrem przeciwsłonecznym codziennie i jak ci stuknie 25 wzwyż to dorzucić retinol. Cała jazda z tymi kosmetykami odmładzającymi polega na tym że większość ludzi
@WujekZiutek: 26 lvl. here- 0 zmarszczek, skóra napięta, cera bez skazy niczym kupa 16-letniej dziewicy zrobiona o poranku na trawę pokrytą rosą.

Nigdy nie miałem trądziku, również w okresie dojrzewania. Próbowałem różnych kremów z ciekawości - najdroższy kosztował chyba 50 zł ale nie byłem zadowolony i wróciłem do smarowania się codziennie kremem Nivea za 8 zł. Tymczasem mój znajomy 6 lat młodszy - skóra w pryszczach, cera potrądzikowa z dołeczkami, zmarszczki