Wpis z mikrobloga

Jakby mnie niebieski poczęstował takim daniem to mogę od razu brać ślub, bo wiadomo, że facet wie, co dobre


@pannakota: Chyba musisz dokładniej obserwować moje dania ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@anonymous_derp: Obserwuję Twoje wpisy z zaciekawieniem i mam kilka pytań
Jak długo jesteś na takiej diecie?
Ile spożywasz dziennie węgli/kg mc?
Suplementujesz się jakimiś witaminami, ewentualnie błonnik?
Jesz owoce i warzywa? Czy nie tykasz w ogóle?
Sól dla smaku czy dla potasu?
Skąd pomysł na takie egzotyczne połączenia jak wołowina + ryby w jednym posiłku?
Na czym najczęściej smażysz mięso? Oliwa? Olej - jeśli tak to jaki?

Będę wdzięczny za odpowiedź,
  • Odpowiedz
Obserwuję Twoje wpisy z zaciekawieniem i mam kilka pytań

Jak długo jesteś na takiej diecie?


Będzie jakieś 2,5 roku.

Ile spożywasz dziennie węgli/kg mc?


Dziennie czy miesięcznie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mniej niż 5g.

Suplementujesz się jakimiś witaminami, ewentualnie błonnik?


Nie stosuję chronicznej suplementacji. Multiwitamina wchodzi jak robię dziwne rzeczy typu dłuższe posty.

Jesz owoce i warzywa? Czy nie tykasz w ogóle?


Nie.

Sól dla smaku czy dla
  • Odpowiedz
@neonn: ale wystarczy wejść na stronę pana derpa gdzie jak na dłoni umieszcza większość badań, które robi sobie częsciej niż niejedna wioska razem wzięta w ciągu roku.
Paradoksalnie im dłużej śledzę ten tag tym bardziej się przekonuję, że Pan derp to jednak ma łeb na karku. Zresztą, nawet jak robi komuś krzywdę to tylko sobie, więc czasem beka z wykopków, którzy na siłę próbują chłopowi coś wcisnąć xD

A panu Panie
  • Odpowiedz
@StrongSilentType: ależ ja nie mówię, że tu ktokolwiek kogokolwiek do czegokolwiek namawia. Je co tylko chce i jeśli jemu jest z tym ok to nie sobie dalej je. A co do samych badań to nie jest to aż takie proste, bo nie tylko jedzenie ma na to wpływ, juz nie wspominając o tym jakie to może mieć skutki długoterminowe
  • Odpowiedz