Wpis z mikrobloga

@LajfIsBjutiful: nie chcę Cię martwić, ale to nie zakola są twoim problemem, a to, że brakuje Ci pewności siebie.
Znam masę ludzi, którzy są utyci, łysiejący lub łysi.. i mają na prawdę fajne laski.
Przeszczep wiele nie zmieni jak nie zmienisz swojego nastawienia.

BTW jak Ci zrobią zakola, a zgubisz włosy na czubku głowy to nie będą mieli Ci już skąd przeszczepić. I będziesz wyglądał duo bardziej zabawnie niż z tymi
  • Odpowiedz
@p4damczyk: A może po prostu nie lubi swojego wyglądu? Dlaczego więc nie może tego zrobić przeszczepem włosów? To tak jak z siłownią. Są ludzie, którzy nie chodzą, a mają dziewczyny. To oznacza, że nie trzeba chodzić, bo wystarczy zmienić nastawienie?
  • Odpowiedz
@pawelkomar: przecież ja to wiem. Nie zrozumiałeś.
Obszar z tyłu głowy niepodatny na łysienie jest stosunkowo mały. Więc na gęste zakola wystarczy. Ale jak gośc wyłysieje na czubku głowy co prędzej czy później nastąpi to zostanie z gniazdem, na które conajwyżej znajdzie się pięć włosków na krzyż i będzie to wyglądało wg mnie dużo gorzej niż zakola.
@Ignite: spoko, niech robi. Wyraziłem tylko swoje zdanie. A trochę temat znam, bo
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful: To odkładaj szybciej, bo z każdym dniem bedziesz musiał więcej odkładać, bo bardziej łysiejesz


@futroznorek:
Ale operacja nie powstrzymuje łysienia. Jeśli łysieje dalej, i zrobi operację szybko, to pojawią się placki ZA linią przeszczepionych włosów i trzeba będzie poprawiać.
Wiec cena i tak wyjdzie podobna.
  • Odpowiedz