Wpis z mikrobloga

PS5 odebrana, pad i fifka oddana do #me - wersja z napędem wyszła 2200, ale czegoś nie rozumiem.
Na #!$%@? #!$%@? że jest głośna, że napęd głośny - wczoraj ograłem 3godziny w astro, spider-mana i nic mi nie przeszkadzało, ani konsola nie chodziła głośno, a wiatraka też nie słychać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ps4 było jak startujący hawk i nikt nie #!$%@?ł, a ps5 w porównaniu do 4 to niebo a ziemia.
#ps5
  • 11
@patrycek123: Miłego grania!

Chciałbym czerpać przyjemność z tych nowych spustów i wibracji, ale niestety jestem graczem który wyłączał wibracje i głośnik w padach od ps4 bo mi przeszkadzają ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Przeskok graficzny jakoś też mnie bardzo nie urabia, niestety na razie sobie odpuszczę zakup (poprzednie konsole od premiery dwójki wzwyż zawsze na premierę kupowałem)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@patrol411: a Ty oczy masz na dupie? Rly
Grał też w inną grę, zresztą mógł grać w astro, a z płyty instalować drugą grę. Mój napęd w ps5 tylko szumi, mi nie przeszkadza :) konsola bardzo cicha w porównaniu do ps4
@patrycek123: U mnie konsola cicha, ale napęd głośny. Spróbuję jeszcze podłożyć gumowe podkładki pod podstawkę, mam nadzieję że to zmniejszy wibracje podczas działania napędu.
@patrol411: Ziomek :D Przecież napisałem że grałem w spider-man miles morales, napęd cichutki, sama konsola też. Nie sprawdzam jaki mam wiatrak, bo mam w to #!$%@?, pod względem głośności przesiadka z ps4 na ps5 na ogromny plus