Wpis z mikrobloga

Wykopowicze, w Was cała nadzieja! #wykopefekt #pomocy

Nazywam się Marcin Majerczyk, jestem gitarzystą, od 25 lat występuje na scenie wspólnie z Marylą Rodowicz. W poniedziałek (1 lutego), gdy wracałem z próby, w Warszawie pod Lidlem skradziono mi samochód, niestety - w samochodzie był mój bardzo cenny sprzęt. Proszę, pomóżcie mi odzyskać samochód i bardzo ważny dla mnie sprzęt. Sprawa została zgłoszona na policję, ale… Wiecie jak jest. Więc kto jeśli nie Wy!

Samochód to biały Mitsubishi Outlander o numerach WX448XH. Skradziono go spod Lidla przy ul. Przy trasie 5, w Warszawie. Więcej zdjęć.

Skradziony sprzęt, który był w samochodzie:
- Gitara PRS S2 Custom 24 with birds on Whale Blue (kolor na zdjęciach, ciemny niebieski, złote straplocki i pasek w gwiazdy, GigBag PRS) numer to prawdopodobnie 262647802167
- Yamaha Silent SLG-100N(W) (klasyczna, z charakterystycznymi dwoma wkrętami w mostku oraz maszynką do struny „G” z krótszą ośką do główki kluczyka)
- BBE Acoustimax
- Line 6 Helix o numerze seryjnym (21)HDF2V6738000093, zapakowany w Gig Bag Gator
-AER Compact 60
- statyw potrójny HERKULES
Tutaj wszystkie zdjęcia.

Będę ogromnie wdzięczny za pomoc w namierzeniu skradzionych rzeczy i wszelkie informacje, które pomogą ująć złodzieja.

#afera #warszawa #muzyka #kryminalne #polska
Pan_Majer - Wykopowicze, w Was cała nadzieja! #wykopefekt #pomocy

Nazywam się Mar...

źródło: comment_16122985042lDiD0yCPB6K9n0txA8apI.jpg

Pobierz
  • 358
  • Odpowiedz
@Pan_Majer: Mieszek I powiadał "Ludzie dzielą się na tych, którzy robią kopie zapasowe i tych, którzy będą je robili" mam nadzieję że ta sytuacja Cię nauczyła
  • Odpowiedz
  • 11
Jak większość zawodowych muzyków...pieniądze idą na sprzęt, życie i np. samochód, który zmieści dużo gratów w trasie i nie zatrzyma się w jej połowie
  • Odpowiedz
Jak widać moderacja usunęła wpis zawierający skrajnie nieodpowiednią treść, a mianowicie pojęcie "stare pudło"!
No ale lepiej czytać i tolerować tutaj codziennie dziesiątki tysięcy przekleństw xDD
Kwintesencja upośledzenia wypokowej moderacji xDDD
  • Odpowiedz
@SarahC: powiedz mi proszę ile trzeba zapłacić i komu by móc bezstresowo targać sprzęt różnymi furami (swoim autem, kolegi i busem na koncerty), trzymać w różnych miejscach (dom, kanciapa) i pozostawiać w tysiącu różnych miejsc związanych z graniem, scen, klubów, garderób, zapleczy itd. Kto to Ci w ogóle ubezpieczył na takich warunkach?
  • Odpowiedz
Scrolluje komentarze i ciekawi mnie jakie rozumowanie mają osoby piszące "na biednego nie trafiło"? Czy to po prostu baity czy serio ktoś uważa, że jak ukradli samochód za 100k to "a dobrze tak nowobogackiemu, niech sie buja z ubezpieczycielem"? W oby przypadkach mam do was rade: weźcie się do roboty, biedaki xD
@Jebwleb: @ZygmnuntIgthorn: @ten_rycerz:
  • Odpowiedz
@Pan_Majer: Czy złodzieje przerzucili sie na Mitsubishi? Jakis czas temu ASX teraz Outlander. Sam niedawno odebrałem z salonu ASXa. Coraz bardziej zaczynam sie bać jechać nim do Polski na obcych blachach. Chyba zamontuje nadajnik GPS...

  • Odpowiedz