Wpis z mikrobloga

Na znak protestu codziennie przez jakiś czas będę przypominać komu zawdzięczamy przymuszanie kobiet do rodzenia dzieci z ciężkimi wadami letalnymi.

Mam nadzieję, że wszyscy podziękujemy za to w kolejnych wyborach PiS, Konfederacji i PSL-Kukiz’15 ()

#aborcja #bekazpisu #protest #rozowepaski #logikarozowychpaskow #bekazprawakow #polityka
Pobierz slepauliczka - Na znak protestu codziennie przez jakiś czas będę przypominać komu zaw...
źródło: comment_16122814995rXN1GxJqz6Vd0PqqthTsH.jpg
  • 90
@Towarzysz_Pawulon: Mogli czytać co podpisują to nie trzeba by było się tłumaczyć xD
Nie byłoby wniosku - nie byłoby wyroku, to że PiS chciał rozwalić "kompromis aborcyjny" i dokręcić śrubę było wiadome od bardzo dawna i biorąc pod uwagę fakt, że PiS przejął TK było rzeczą oczywistą że będzie taki wyrok.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@slepauliczka: xD nie masz zielonego pojęcia o czym piszesz, to co wstawiłaś dotyczy ostatniego wyroku TK, a nie tego z 97 roku, który już wtedy zakazał aborcji, jednak przez to że polski system jest oczywiście zbydowany z kartonu to ustawy sobie, konstyutacja swoje, sądy swoje, czyli państwo w państwie
@slepauliczka: ja mam na jeezcze wieksza chęc na nich glosowac. Nie interesuje mnie problem ktory dotyczy 300 osob rocznie a setki problemów ktore dotycza milionow ludzi jak podwyzki podatkow, kosztow zycia i inflacja fundowana nam przez pis i lewice. Wiecznych koalicjantów.
Po prostu niektorzy maja wieksze ambicje. Jak bede mial problem z aborcja to sobie wyjade do czech za grosze. A jak mnie partia razem i pis wywlaszcza zupelnie to zostane