Wpis z mikrobloga

Na znak protestu codziennie przez jakiś czas będę przypominać komu zawdzięczamy przymuszanie kobiet do rodzenia dzieci z ciężkimi wadami letalnymi.

Mam nadzieję, że wszyscy podziękujemy za to w kolejnych wyborach PiS, Konfederacji i PSL-Kukiz’15 ()

#aborcja #bekazpisu #protest #rozowepaski #logikarozowychpaskow #bekazprawakow #polityka
Pobierz slepauliczka - Na znak protestu codziennie przez jakiś czas będę przypominać komu zaw...
źródło: comment_16122814995rXN1GxJqz6Vd0PqqthTsH.jpg
  • 90
@slepauliczka i cyk na PiS a po 2 latach powtoreczka, powrót ruchu 8* itp. W tym kraju lepiej nie angażować/interesować się w polityke, szkoda nerwów, te wszystkie #!$%@? i PiSdzielce wiedzą lepiej. Cieszcie się każdym dniem, póki cokolwiek jeszcze możemy zrobić wedle własnego uznania ()
@slepauliczka

konfederacja dodatkowo pluje w twarz swoim wyborcom zmieniając co chwile zdanie, a oni (nie wszyscy) udają, że deszcz pada

Nie zmienia zdania, bo nie było nigdy stanowiska co do kształtu ustawy dot. aborcji. Było jedynie stanowisko, że przesłanka eugeniczna powinna zostać uchylona, bo jest zbyt szeroko rozumiana.

Natomiast PRZED WYROKIEM Korwin wypowiedział się, że aborcja w przypadku bardzo ciężkich i letalnych płodów powinna być możliwa.
https://dorzeczy.pl/kraj/136663/korwin-mikke-ze-zrozumieniem-o-aborcji-jezeli-kobieta-nosi-w-sobie-potworka.html

sam fakt przyklaskiwania temu już
Pobierz Volki - @slepauliczka 
konfederacja dodatkowo pluje w twarz swoim wyborcom zmieniając...
źródło: comment_1612302563TVwENcY6WIg7hCIGgB5ixZ.jpg
@slepauliczka rozumiem, z góry zakładasz , że twoja ciąża będzie be i dlatego twierdzisz że jesteś traktowana jak inkubator? To się zabezpieczaj. Jesli dla was najważniejszą rzeczą w polityce jest aborcja to ten kraj nie bez przyczyny jest nazywany chlewem obsranym gównem
wcale nie, zarówno korwin jak i bosak utrzymywali, że kompromis jest dobry i nie należy go zmieniać.

Również dziambor kiedyś się wypowiadał, że kompromis jest najlepszy. Wyżej jakiś mirek wstawiał sc jak zmieniał zdanie później jeszcze kilka razy.


@slepauliczka: po pierwsze to Koriwin nie mówił że jest dobry, tylko że jest niedoskonały, bo nie zawiera praw ojca, Bosaka wypowiedzi o tym że kompromis jest dobry nie kojarzę i powątpiewam, ale jestem
@slepauliczka

wcale nie, zarówno korwin jak i bosak utrzymywali, że kompromis jest dobry i nie należy go zmieniać.

Bzdury. Nie kłam. Powyżej dałem link, że się mylisz.

Również dziambor kiedyś się wypowiadał, że kompromis jest najlepszy. Wyżej jakiś mirek wstawiał sc jak zmieniał zdanie później jeszcze kilka razy.

Nie zmieniał zdania. Odnosił się wyłącznie do życia, które mogło funkcjonować w społeczeństwie. Podziela zdanie Korwina.