Wpis z mikrobloga

Wczoraj dnia 31 stycznia po raz pierwszy w życiu się całowałem z dziewczyną i to młodszą o 11 lat z 17 letnia dziewczyna i to nawet też z języczkiem fajne uczucie i chyba może będzie moja dziewczyną więc może stracę prawictwo i nie zostanie czarodziejem , ale byłem zaskoczony że po tygodniu pisania na gg spotkaliśmy się i na 1 spotkaniu się pocałowaliśmy, nawet mi powiedziała że jestem przystojny co mnie zaskoczyło pozytywne :) rok 2021 zaczął się wspaniale w przeciwieństwie do poprzednich :) #przegryw #wychodzimyzprzegrywu ##!$%@? #p0lka #rozowepaski #rozowypasek #wygryw
  • 129
@hiszpank: ooo hola hola nie szalej, po pierwsze nie płacę za czyjąś dupe bo nie mam jakieś tam kobietki w dowód wpisanej, a kto robi za bankomat to niech gra frajera dalej nie mój cyrk nie moje małpy. Nic się nie zmienia odkąd każdy odebrał dowód jest na tym samym etapie. Gdy widzę dwoje młodych ludzi w wieku 17 i 28 lat to serce mi się raduje że żarzy się między
@hiszpank: trochę cię nie rozumie, bo op chciał się podzielić ta radosna nowina szerszej publiczności a ty szukasz dziury w całym zamiast kibicować rodzacemu się uczuciu między dwojka młodych ludzi. Więcej empatii i zrozumienia więcej ludzkiego podejścia do drugiego człowieka. Tak na marginesie miłość nie zna granic i nie liczy lat. Czuje się trochę zażenowany twoją postawą. Sądzę że powinnaś się wstydzić.
@user100: "Nic się nie zmienia odkąd każdy odebrał dowód jest na tym samym etapie."

Ty tak na serio? Czyli jeśli ktoś ma 40 lat, a ktoś ma 20 lat to są na tym samym etapie, bo dowód odebrali? Śmieszne są trochę te Twoje poglądy...
@hiszpank

Ogólnie powiem, że wysyp przegyrów tutaj, którzy nie widzą nic dziwnego w relacji między facetem level 28, a dziewczyną level 17...Dziwni jesteście..

Weź pod uwagę ze w większości to prawiczki które dopiero szukają swojej pierwszej dziewczyny by przeżywać po raz pierwszy jakieś przytulasy i całowanie. Emocjonalnie w tej kwestii nie różnią się więc od nastoletnich chłopaków, którzy jeszcze nikogo nie mieli, także taka niedoświadczona nastolatka jest idealna.
@hiszpank: 17 lat pewnie ma bo nie miała jeszcze urodzin zapewne rocznikowo ma 18. Według litery prawa nie robią nic nie legalnego. Tu nie ma co się dziwić jeśli chodzi o etapy życia bo taki jest stan faktyczny. Jest tylko różnica wieku ale co do zasady życie wygląda podobnie pomijajac okoliczności. Proszę szerzej popatrzeć na świat. Taki zawężony osąd sytuacji prowadzi właśnie do takiego zdziwienia.
@user100: bo to wielka różnica czy ona ma 17, czy 18. To nie zmienia faktu, że jest między nimi przepaść wiekowa. W wieku 18 lat się jeszcze chodzi do liceum, się szuka swojej drogi w życiu: czy się chce iść na studia, czy nie, jeśli tak to na jakie studia, jeśli nie to co zamiast tego. W wielu 28 lat ma się już zazwyczaj doświadczenie zawodowe, ukierunkowane życie, wie się, czego
@rzwirq2032: mnie sie wydaje to dziwne w kwestii rozwoju: intelektualnego, emocjonalnego lub doswiadczenia zyciowego. Jak pomysle, jak patrzylem na swiat 2 lata temu, to myslalem bardzo inaczej niz teraz, a jak 5 czy nawet 10 lat temu, to mi zal, ze pewnych rzeczy nie widzialem, ktore sa teraz dla mnie oczywiste. Jak tutaj jest 28 do 17 to znaczy ze sa na tym samym poziomie, skoro se dobrali?