Wpis z mikrobloga

Wczoraj dnia 31 stycznia po raz pierwszy w życiu się całowałem z dziewczyną i to młodszą o 11 lat z 17 letnia dziewczyna i to nawet też z języczkiem fajne uczucie i chyba może będzie moja dziewczyną więc może stracę prawictwo i nie zostanie czarodziejem , ale byłem zaskoczony że po tygodniu pisania na gg spotkaliśmy się i na 1 spotkaniu się pocałowaliśmy, nawet mi powiedziała że jestem przystojny co mnie zaskoczyło pozytywne :) rok 2021 zaczął się wspaniale w przeciwieństwie do poprzednich :) #przegryw #wychodzimyzprzegrywu ##!$%@? #p0lka #rozowepaski #rozowypasek #wygryw
  • 129
  • Odpowiedz
@hiszpank Ja osobiscie wierze poniewaz mi podobaja sie tylko topki dziewczyn i z tymi brzydszymi nie chce tworzyc zwiazkow w ogole mnie do nich nie ciagnie i nic na to nie poradze (faceci tez pozadaja tylko pieknych kobiet) jako ze sam nie jestem ten slynny chad to nie mam szans u tych 10/10 wiec sobie odpuscilem. Mialem kiedys dziewczyne ktora mnie zostawila dla typowego chada i mimo tego ze on ja zostawil
  • Odpowiedz
@Dr_Kkiiddlleerrssoonn: Wiesz, tutaj większość na tagu "przegryw" nienawidzi kobiet, dlatego że wolą one mężczyzn badziej atrakcyjnych od nich, kiedy oni sami też wolą atrakcyjne kobiety. Jeśli sam przynajesz, że wolisz atrakcyjne kobiety i nie nienawidzisz kobiet, dlatego że wolą bardziej atrakcyjnych od Ciebie to jednak nie jesteś typowy przegryw. Są ludzie mało atrakcyjni, którzy tworzą szczęśliwe związki, więc dalej uważam, że wygląd to nie wszystko. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@hiszpank: no tak ale jeśi chodzi o związki wygląd jednak ma bardzo duże znaczenie, widziałem nawet twój drugi wpis chyba pod robertem lewandowskim w którym pisalas że masz przystojnego chłopaka więc coś w tym blackpillu musi być skoro i jedna i druga płeć pożąda atrakcyjnych ludzi.
  • Odpowiedz
@Dr_Kkiiddlleerrssoonn: no tak. Mam przystojnego partnera. Jak byliśmy pierwszy raz w Polsce to kobiety w mojej obecności próbowały go "poderwać". Wygląd jest ważny, a nie najważniejszy. Mój były był z wyglądu przeciętniakiem, ale miał to coś. Znałam jednego, który obiektywnie był brzydki, ale miał bardzo ładną dziewczynę i kobiety do niego lgnęły, bo był mega zabawny i miał ogromną charyzmę. Chodzi mi o to, że dużo niebieskich na tagu przegryw się
  • Odpowiedz
@hiszpank: Tak czy siak my przeciętni albo brzydcy faceci dodatkowo nie posiadając "wspaniałego charakteru" lub charyzmy mamy w tych czasach po prostu #!$%@?.
Kiedyś mówiło się że brzydkie kobiety mają przesrane a dzisiaj widać odwrotną tendencję.
Dodatkowo wzrastające wymagania kobiet nie pomagają bo dzisiejsi faceci nie są już w stanie tych wymgań spełnić.
Już nawet psychologowie i socjologowie otwarcie mówią o tym że jest coraz gorzej.
Fakt jest jeden z roku
  • Odpowiedz
@Dr_Kkiiddlleerrssoonn: nie wiem co Ci powiedzieć. Sama w takiej sytuacji nigdy nie byłam. Jeśli chodzi o wzrastające wymagania kobiet to przyznam, że sama to zauważyłam. Tydzień temu koleżanka poprosiła, żeby przejrzeć jej profil na Bumble i profile mężczyzn, którzy dali jej "like". W szoku byłam z jej wymaganiami i jej powiedziałam, że z takim podejściem nikogo nie znajdzie i się nie dziwię, że w wieku 29 lat jest sama, to się
  • Odpowiedz
@hiszpank: Ja już przywykłem do swojej samotności i dałem sobie spokój z kobietami ale dzięki za uświadomienie koleżanki to może zrzuci z oczu klapki bo sama sobie robi krzywdę i zostanie sama jak nie zmniejszy wymagań niestety ale dla wszystkich kobiet chadów nie starczy oni też wybierają tylko te najpiękniejsze kobiety i mogą ich mieć setki. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 1
@NaAdanosa u mnie już po wszystkim , wczoraj się skończyło , zaczęło się że pomyliłem jej imię i się obraziła, ale była z kuzynką i jak zobaczyłem że z kimś jest to zestresowalem się eh nie dla śmiecia związki ale życzę Żeby Tobie się chociaż udalo
  • Odpowiedz