Wpis z mikrobloga

Wczoraj dnia 31 stycznia po raz pierwszy w życiu się całowałem z dziewczyną i to młodszą o 11 lat z 17 letnia dziewczyna i to nawet też z języczkiem fajne uczucie i chyba może będzie moja dziewczyną więc może stracę prawictwo i nie zostanie czarodziejem , ale byłem zaskoczony że po tygodniu pisania na gg spotkaliśmy się i na 1 spotkaniu się pocałowaliśmy, nawet mi powiedziała że jestem przystojny co mnie zaskoczyło pozytywne :) rok 2021 zaczął się wspaniale w przeciwieństwie do poprzednich :) #przegryw #wychodzimyzprzegrywu ##!$%@? #p0lka #rozowepaski #rozowypasek #wygryw
  • 129
  • Odpowiedz
@RubinWwa: jaki ból dupy? Od 3 lat jestem w związku z tym słynnym Hiszpanem, co to Wam Polki zabierają. Po prostu związek między 17latka a 28letnim facetem dla mnie nie nie jest normalny ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@RubinWwa: nie zaprzeczam, że Hiszpanie wzrostem nie dorastają Polakom ¯\_(ツ)_/¯ jeśli chodzi o resztę cech, to zależy od gustu. Nie będę się kłócić.
Mój niebieski akurat jest wysoki jak na Hiszpana, bo ja sama jestem bardzo wysoka..( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@hiszpank: Co ty pier*olisz xd dobry łeb z ciebie. Ja jestem 1992 z marca, moja narzeczona 1999 z października. I co?
A co ma wiek do wartości? Nawet trzynastoletnie dziecko moje być zajebiscie dojrzałe i wiedzieć czego chce. Ty myślisz, że pozjadałaś wszystkie rozumy? Ludzie, którzy wsadzają w szablony to największe debile. Wszyscy czarni to rasiści i przestępcy, wszyscy księża pedofilie, a wszyscy faceci, którzy mają młodsze to desperaci. No, ja
  • Odpowiedz
@hiszpank: ale ty masz jakiś ból dupy, o matko. Jestem w udanym związku z różnicą 6 lat, zaczynaliśmy jako ja 26 ona 20, jeśli dobrze liczę. Niedługo zleci siedem lat. Nigdy nikt nie zwrócił mi uwagi, żeby to było jakieś nienormalne czy coś.

Po drugie, popatrz sobie na choćby daty na nagrobkach, jak następnym razem będziesz na cmentarzu. Przekonasz się, że to nie było nic niezwykłego również kilkdziesiąt lat temu.

Po
  • Odpowiedz