Wpis z mikrobloga

Wczoraj dnia 31 stycznia po raz pierwszy w życiu się całowałem z dziewczyną i to młodszą o 11 lat z 17 letnia dziewczyna i to nawet też z języczkiem fajne uczucie i chyba może będzie moja dziewczyną więc może stracę prawictwo i nie zostanie czarodziejem , ale byłem zaskoczony że po tygodniu pisania na gg spotkaliśmy się i na 1 spotkaniu się pocałowaliśmy, nawet mi powiedziała że jestem przystojny co mnie zaskoczyło pozytywne :) rok 2021 zaczął się wspaniale w przeciwieństwie do poprzednich :) #przegryw #wychodzimyzprzegrywu ##!$%@? #p0lka #rozowepaski #rozowypasek #wygryw
  • 129
@Hompert: Zazdorśnik? Ja jestem różowy pasek, w związku od 3 lat ¯\_(ツ)_/¯ po prostu uważam, że relacja między 17latką a 28latkiem nie jest normalna. Sama jak miałam 17 lat to do mnie podbijali tacy w jego wieku i starsi i mi się to dziwne wydawało.
@hiszpank: jakie inne etapy życia co ty bredzisz młoda panno. Przeciez jego wybranka zaraz wskoczy w ten sam etap życia jaki każdy ma czy ma lat 18 czy 55 czyli #!$%@? w pracy ile fabryka dała wielkie mi rzeczy. No może przeciąganie chwilę ten czas zapisując się na jakiś gówno kierunek studiów czego w naszym grajdole ci dostatek. Mireczku tylko tam ostrożnie z wyczuciem bez szaleństw żebyś za chwilę nie musiał