Wpis z mikrobloga

Wczoraj dnia 31 stycznia po raz pierwszy w życiu się całowałem z dziewczyną i to młodszą o 11 lat z 17 letnia dziewczyna i to nawet też z języczkiem fajne uczucie i chyba może będzie moja dziewczyną więc może stracę prawictwo i nie zostanie czarodziejem , ale byłem zaskoczony że po tygodniu pisania na gg spotkaliśmy się i na 1 spotkaniu się pocałowaliśmy, nawet mi powiedziała że jestem przystojny co mnie zaskoczyło pozytywne :) rok 2021 zaczął się wspaniale w przeciwieństwie do poprzednich :) #przegryw #wychodzimyzprzegrywu ##!$%@? #p0lka #rozowepaski #rozowypasek #wygryw
  • 129
  • Odpowiedz
@prawiczek92: Jesteście na różnych etapach życia, ona pewnie jeszcze w liceum, szuka swojej drogi w życiu. Ty już pewnie życie ułożone, praca, itp. Nie mówię, że jest to złe, czy coś, ale jest w tym coś dziwnego. Trochę bije z Ciebie desperacja. Normalna 17latka nie interesuje się 28 latkiem i normalny 28latek nie interesuje się 17latką.
  • Odpowiedz
@Felixu: Tak bo 17latka szukająca związku z 28latkiem jest zupełnie zrównoważona i nie ma problemów. Normalne dziewczyny w tym wieku nie interesują się facetami pod 30stkę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 209
@prawiczek92: ale ból dupy, że wyrwałeś 17 letnią płodną Julkę w komentarzach xD
To tak jakby ktoś chwalił się kupnem nowego ferrari a w komentarzach, że używka lepsza, że nie wypada takich drogich kupować xD
Takie komentarze należy skwitować jedynie chłodnym uśmieszkiem
  • Odpowiedz
@prawiczek92: Wiesz, 10-20 lat różnicy to zależy od wieku. Np. Ona ma 27 a ty 37 to jednak nie to samo co ona 17 a ty 28. Mówię tylko, żebyś uważał takie związki są dość rzadkie. Jesteśćie na różnych etapach życia. O to mi chodzi tylko, a nie żeby Cię potępiać. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Hompert: Zazdorśnik? Ja jestem różowy pasek, w związku od 3 lat ¯\_(ツ)_/¯ po prostu uważam, że relacja między 17latką a 28latkiem nie jest normalna. Sama jak miałam 17 lat to do mnie podbijali tacy w jego wieku i starsi i mi się to dziwne wydawało.
  • Odpowiedz
@hiszpank: jakie inne etapy życia co ty bredzisz młoda panno. Przeciez jego wybranka zaraz wskoczy w ten sam etap życia jaki każdy ma czy ma lat 18 czy 55 czyli #!$%@? w pracy ile fabryka dała wielkie mi rzeczy. No może przeciąganie chwilę ten czas zapisując się na jakiś gówno kierunek studiów czego w naszym grajdole ci dostatek. Mireczku tylko tam ostrożnie z wyczuciem bez szaleństw żebyś za chwilę nie musiał
  • Odpowiedz
@user100: Serio, chcesz powiedzieć, że Ty w wieku 28 lat, byłeś/jesteś na tym samym etapie, co w wieku 18 lat? Ładujecie się w relacje z dziewczynami, które jeszcze nawet nie miały możliwości zarobić na siebie, a potem się dziwicie, że oczekują, że to Wy będziecie za nie płacić.
  • Odpowiedz