Wpis z mikrobloga

Wczoraj dnia 31 stycznia po raz pierwszy w życiu się całowałem z dziewczyną i to młodszą o 11 lat z 17 letnia dziewczyna i to nawet też z języczkiem fajne uczucie i chyba może będzie moja dziewczyną więc może stracę prawictwo i nie zostanie czarodziejem , ale byłem zaskoczony że po tygodniu pisania na gg spotkaliśmy się i na 1 spotkaniu się pocałowaliśmy, nawet mi powiedziała że jestem przystojny co mnie zaskoczyło pozytywne :) rok 2021 zaczął się wspaniale w przeciwieństwie do poprzednich :) #przegryw #wychodzimyzprzegrywu ##!$%@? #p0lka #rozowepaski #rozowypasek #wygryw
  • 129
  • Odpowiedz
Ogólnie powiem, że wysyp przegyrów tutaj, którzy nie widzą nic dziwnego w relacji między facetem level 28, a dziewczyną level 17...Dziwni jesteście..


@hiszpank: Jako klasyczny przegryw z żoną i dwójką dzieci zdradzę ci sekret: każdy normalny 28-latek chciałby ruchać 17-kę ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Oh JoJ
Ja mojego ówczesnego chłopaka poznałam w wieku 16 lat, on natomiast mial 23. Teraz mam 26 a moj narzeczony 33. Dogadywaliśmy sie zawsze jak "łyse konie". Wiek to tylko liczba, liczy sie to jest w główie...
  • Odpowiedz
@hiszpank: nie czaję skąd ten jednoznaczny pogląd, to chyba jeszcze takie staroszkolne spojrzenie. Oczywiście zgadzam się że większość osób w wieku tych 17 lat ma jeszcze siano w głowie, ale raz że nie wszyscy, dwa że niektórzy dosyć szybko ogarniają życie i w wieku tych 19-20 lat już są całkiem ogarnięci. A te dwa lata to zlatują ot tak, ani się nie obejrzą. Przy bardziej dojrzałej osobie sama siłą rzeczy dojrzeje
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@prawiczek92: To powodzenia choć jeśli to serio twój pierwszy związek to wątpię byś długo wytrzymał z 11 lat młodszym dzieckiem.
Nie nastawiaj się na nic dłuższego tylko baw się dobrze!
Złapiesz expa a już pozniej będzie z górki.
  • Odpowiedz
Nie będę odpisywać wszystkim, którzy do mnie pisali. Powiem tylko, że dalej uważam, że związek między 28latkiem, a 17latka jest dziwny i dziwni jesteście, że tego nie widzicie ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@hiszpank piernik ma tyle samo liter co wiatrak ( ͡º ͜ʖ͡º) było to pytanie poboczne bo zdziwiony jestem dlaczego czesto różowe aktywnie uczestniczą na tagu przegryw będąc w związkach mając szczęśliwe zycie. Nie mowie ze akurat ty to robisz ale inne często atakują przegrywów że ci śmią mieć złe zdanie o kobietach i mi wydaje sie osobiscie ze te rozowe wcale nie sa tak szczesliwe jak to
  • Odpowiedz
@Dr_Kkiiddlleerrssoonn: dla Twojej analizy, powiem Ci tak: siedzę z ciekawości, żeby zobaczyć niektóre rzeczy z innej perspektywy. Sama nigdy nie miałam problemu z "powodzeniem" u płci przeciwnej, sama często splawialam tych, którzy podchodzili, ale starałam się być miła, bo sama kiedyś byłam nieśmiała i miałam świadomość, że to nie łatwo podejść do kogoś i tak po prostu zagadać. Czytam tag przegryw, żeby zobaczyć jak to wygląda z ich strony, ale też
  • Odpowiedz
@hiszpank blackpill mowi ze kobiety prawdziwie moga tylko kochac i pozadac najbardziej atrakcyjnych samców z całej puli tzn 20 procent mezczyzn w calej populacji. Sa to mezczyzni o odpowiednim wzroscie, symetrycznych rysach twarzy, charakterze samca alfa. Reszte mezczyzn kobiety traktuja jak betabankomatow i opcje B i nimi podswiadomie gardzą.
Czysty i brutalny dobór biologiczny i tylko biologia ma znaczenie.
Jakby cos sie nie zgadzalo to prosze kolegow z tagu o poprawe.
  • Odpowiedz
@Dr_Kkiiddlleerrssoonn: W takim razie się nie zgdzam. To tak jakby powiedzieć, że mężczyźni mogą kochać tylko kobiety o idealnej sylwetce,perfekcyjnych rysach twarzy, itp. co nie jest prawdą. Sama poznałam paru mężczyzn niskich i któych za atrakcyjnych obiektywnie nie można było uznać, ale kobiety do nich lgnęły przez ich charyzmę. Wiadomo, że wygląd jest ważny, ale przecież z biegiem lat ta atrakcyjność mija..Jeśli ktoś szuka przygody na jedną noc to może patrzy
  • Odpowiedz