Wpis z mikrobloga

Wczoraj dnia 31 stycznia po raz pierwszy w życiu się całowałem z dziewczyną i to młodszą o 11 lat z 17 letnia dziewczyna i to nawet też z języczkiem fajne uczucie i chyba może będzie moja dziewczyną więc może stracę prawictwo i nie zostanie czarodziejem , ale byłem zaskoczony że po tygodniu pisania na gg spotkaliśmy się i na 1 spotkaniu się pocałowaliśmy, nawet mi powiedziała że jestem przystojny co mnie zaskoczyło pozytywne :) rok 2021 zaczął się wspaniale w przeciwieństwie do poprzednich :) #przegryw #wychodzimyzprzegrywu ##!$%@? #p0lka #rozowepaski #rozowypasek #wygryw
  • 129
  • Odpowiedz
@hiszpank Więc załóżmy, że OP mentalnie jest niedojrzały i społecznie mimo wieku jest dopiero na etapie dwudziestolatka studenciaka. Czy wtedy jest ok?

Gdyby to był związek kobieta lat 28!i chłopak lat 17 też byś nie widział w tym nic nienormalnego?


Tak, a o co chodzi? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@hiszpank: u normalnych osob czyli odbitych od szablonu bionicznych robotów. Nie każdy w wieku 17 lat ma kiełbie we łbie i spojrzenie na świat dziecka. Nie każdy dorosły jest tak naprawdę dojrzały i mądry życiowo. Pomijając już te osobnicze uwarunkowania to gdy jest uczucie to resztę można dograć. #!$%@? konwenanse niech żyje miłość a nie schemat zyciowy
  • Odpowiedz
@prawiczek92: przelicać 17tkę nono.. ja lizałem 19tkę ale sam miałem wtedy 19 lat także xd.

Najlepiej mi się z nią całowało, ze wszystkich dziewczyn chociaż nie było ich dużo.

Jednak drobna rada.. nie popadaj w wir miłości, a już w szczególności z 17 latką. Pomyśl sobie że to taki prank a nie coś poważnego xd.
  • Odpowiedz
@prawiczek92: no bo tak to wygląda w praktyce - gdyby większość tych jęczących przegrywów wyszła do ludzi to prędzej czy później zdobędzie jakieś doświadczenia. Problem w tym, że nigdy nie wychodzą.
  • Odpowiedz
@prawiczek92: jeżeli to nei zarzutka to gratulacje.

A do tych co się plują: najpierw kobiety mówią, że faceci później dojrzewają, że całe życie to duże dzieci, że jest pokolenie "piotrusiów panów" a jak któryś ma 28 lat i się umówi z nastolatką to jest hurr durr tak nie wolno :D

To jest ochydne jedynie jeżeli facet jest na tyle ogarnięty i zły, że z premedytacją manipuluje taką nastolatką do własnych celów
  • Odpowiedz
@user100: tak bo tu mówimy o prawdziwej miłości, a nie o 28 letnim prawiczku, który trafił na naiwną 17latke i próbujecie sobie i wszystkim wmówić, że to normalne ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Jerry664: tak jak powiedziałam: osoba w wieku 28 lat jest na innym etapie życia niż osoba w wieku 17 lat. Związek między takimi osobami nie jest normalny. Bez względu na płeć. Jeśli ktoś w wielu 28 lat jest na etapie 17latka to tym bardziej nie jest odpowiednim partnerem dla 17latki..
  • Odpowiedz
@hiszpank: Skad wiesz, ze jest naiwna? Przeciez jej nie znasz...No i co z tego ze jestem prawiczkiem, czyli gdybym mial 28 lat i nie bylbym prawiczkiem to byloby git wtedy? Ja tu sie pochwalilem, ciesze sie ze cos mi wychodzi w zyciu , w styczniu tylko przez 4 dni pilem na poczatku i na koncu, w lutym zamierzam dalej nie pic, chodzie na ping ponga z dawnym znajomym z dziecinstwa, poznalem
  • Odpowiedz
@hiszpank: a ty się zacielas z tym '' na innym etapie życia '' powtarzasz to jak zdarta płyta, to zwykła podłość zakładać że ktoś w wieku 28 lat podrywa 17 łatkę bo jest na jej poziomie intelektualnym nie dość że obrazasz opa to jeszcze twierdzisz że jego kolazanka jest głupia z racji wieku, jeszcze te wyzywanie od prawiczkow to jest bardzo słabe bardzo niskich lotów
  • Odpowiedz