Wpis z mikrobloga

  • 349
Powiedzcie mi kto ma rację, bo ja już zgłupiałem xd
Czy wasze #rozowepaski mają jakiś cel w życiu poza widzeniem się z wami? One umieją robić coś same? O co chodzi?
Dodatkowo zauważyłem że wyjątkowo wrażliwy temat to gry. Chodzę na siłkę bez problemu, na rower, na strzelnicę czy nawet na piwko z kolegami - nie ma problemu. Ale jeśli ja tylko mówię coś związanego z grami (że np będę grał), to ona się odpala i za żadne skarby nie może na to pozwolić i próbuje zorganizować mi czas. Tak jakby była zazdrosna. Co z wami nie tak?

#niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki #gry #cyberpunk2077
Goronco - Powiedzcie mi kto ma rację, bo ja już zgłupiałem xd
Czy wasze #rozowepaski ...

źródło: comment_1612176586EwOaNgBtk9tmzgaaFqVpzr.jpg

Pobierz
  • 119
  • Odpowiedz
@Goronco: Przeczytałam całą dyskusję. Sądzę, że niestety to prawda, że nie traktuje gier jako czegoś ważnego i poczuła się urażona, że wolisz (z jej perspektywy) zabijać czas sam niż z nią. Wydaje mi się, że dla niej to nie jest hobby a właśnie takie zabijanie nudy. Co do możliwości grania w jej obecności - pamiętaj, że jeśli chcesz z nią być to kiedyś będzie musiała się nauczyć to tolerować. Musisz przebrnąć
  • Odpowiedz
@guex: Ah te złote rady. Są 2 lata razem, coś nie pasuje, z jedną rzeczą się nie zgadzają - zmień laskę xd Super, że znalazłeś taką, co z Tobą gra - pilnuj jej
  • Odpowiedz
@Goronco: Sprobuj zachęcić na jakieś coopy albo wytłumaczyć, że to hobby. Mój ziomek ma podobną sytuację z gierkami i współczuję Wam, że różowe są takie anty gierki. Ja swoją np namówiłem na chińskie bajki i jej się mega spodobało:3 w giereczki sobie #!$%@? i zero spin, chyba mi się anioł trafił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Goronco: pamiętam jak ziomek na studiach miał podobne problemy z dupeczką i opowiadał, że on biedny chciałby pograć w CoD, a ta się przebiera w pończochy, smyra go po jajach stupkom leżąc na łóżku z rozwartymi nogami, a on musi campić i się denerwuje.

  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Goronco: nudzę się xd brzmi jak weź mi wymyśl co mam robić. Jak można być dorosłym człowiekiem i się nudzić?
  • Odpowiedz