Wpis z mikrobloga

  • 349
Powiedzcie mi kto ma rację, bo ja już zgłupiałem xd
Czy wasze #rozowepaski mają jakiś cel w życiu poza widzeniem się z wami? One umieją robić coś same? O co chodzi?
Dodatkowo zauważyłem że wyjątkowo wrażliwy temat to gry. Chodzę na siłkę bez problemu, na rower, na strzelnicę czy nawet na piwko z kolegami - nie ma problemu. Ale jeśli ja tylko mówię coś związanego z grami (że np będę grał), to ona się odpala i za żadne skarby nie może na to pozwolić i próbuje zorganizować mi czas. Tak jakby była zazdrosna. Co z wami nie tak?

#niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki #gry #cyberpunk2077
Goronco - Powiedzcie mi kto ma rację, bo ja już zgłupiałem xd
Czy wasze #rozowepaski ...

źródło: comment_1612176586EwOaNgBtk9tmzgaaFqVpzr.jpg

Pobierz
  • 119
  • Odpowiedz
@Goronco: Kiepski z Ciebie taktyk. Wystarczyło napisać to samo, tylko trochę inaczej:
"Zaraz wracam do domu i już będę miał wolne. Padam na ryj, dzisiaj potrzebuję sobie posiedzieć w samotności, marzę żeby sobie w coś pograć żeby nabrać sił po ciężkim tygodniu. Odpocznę i niedługo chętnie się z Tobą zobaczę, dam Ci znać"
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 121
@Goronco: większość różowych tak reaguje na gry. Większość z nich uwielbia netflixa, ogladanie tasiemców typu przyjaciółki, albo przesiadywanie na fejsie, instagramie czy tiktoku. Ale gry, ooo matko, wolisz gry niz mnie xD
Mialam wiele potyczek na ten temat w pracy i na studiach i nic sie nie da wytłumaczyć, mój ulubiony argument jednej z nich to "ale jak ktoś ma 30lat i dziecko to chyba powinien dorosnąć" sama uwielbia gówniane seriale,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Goronco: nie na każde, ale często spełniamy idziemy na kompromis jak jedno z nas czegoś bardzo chce. Działa to w dwie strony. Mogłeś napisać w poście, że potrzebujesz jedynie oklasku, to bym się nie wysilał na komentarz
  • Odpowiedz
@Goronco:

Chodzę na siłkę bez problemu, na rower, na strzelnicę czy nawet na piwko z kolegami - nie ma problemu. Ale jeśli ja tylko mówię coś związanego z grami (że np będę grał), to ona się odpala i za żadne skarby nie może na to pozwolić i próbuje zorganizować mi czas. Tak jakby była zazdrosna.


Ona nie jest zazdrosna, tylko doglada swojej inwestycji oraz dba o to, zeby mogla sie czym
  • Odpowiedz
  • 10
@Goronco Zrozum, że kobiety nie znoszą jak facet spędza "bezproduktywnie" i się dobrze bawi bez nich.
Jak idziesz na siłkę to jest zysk bo masz lepsze ciało itp.
Z gry z punktu widzenia kobiety nie ma zysku więc możesz ten czas spędzić z nią zamiast grać ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Goronco: Jak słyszę teksty w stylu: nuuudzi mi sieee, wymyśl coś, zaskocz mnie! To już wiem, że mam do czynienia z bardzo niedojrzałą osobą, a przynajmniej jest to wysoce prawdopodobne.
Nudzi ci się słońce? A co zrobiłaś/łeś do tej pory, aby temu zaradzić? Nic - to bardzo mi przykro, ale nudź się dalej i nie zawracaj tym nikomu głowy.
  • Odpowiedz
@Goronco po prostu większość lasek jest uczulona na gry, bo dla nich granie w gry jest dziecinne, bo przecież już powinno się być takim dorosłym i poważnym i inne pitolenie ¯_(ツ)_/¯ my mieszkamy razem, jak on sobie gra to zajmuje się sobą i mi to pasuje, zdarza się granie razem i jest ok. Jak masz zdrowe do tego podejście to jej to spróbuj wytłumaczyć, nie wiem, powiedz że to takie samo hobby
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Goronco: typiare z którą chwilę kręciłem miała bóle Dupska jak mówiłem że gra bo ona nie lubi i ogólnie ja zlewam. Kij z faktem, że pisałem do niej większość dnia jak miałem możliwość choć dobrze wiedziała że lubię się odciąć albo tak albo inaczej. I zgadnijcie co?

  • Odpowiedz