Wpis z mikrobloga

Powiedzcie mi kto ma rację, bo ja już zgłupiałem xd
Czy wasze #rozowepaski mają jakiś cel w życiu poza widzeniem się z wami? One umieją robić coś same? O co chodzi?
Dodatkowo zauważyłem że wyjątkowo wrażliwy temat to gry. Chodzę na siłkę bez problemu, na rower, na strzelnicę czy nawet na piwko z kolegami - nie ma problemu. Ale jeśli ja tylko mówię coś związanego z grami (że np będę grał), to ona się odpala i za żadne skarby nie może na to pozwolić i próbuje zorganizować mi czas. Tak jakby była zazdrosna. Co z wami nie tak?

#niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki #gry #cyberpunk2077
Pobierz Goronco - Powiedzcie mi kto ma rację, bo ja już zgłupiałem xd
Czy wasze #rozowepaski ...
źródło: comment_1612176586EwOaNgBtk9tmzgaaFqVpzr.jpg
  • 119
via Wykop Mobilny (Android)
  • 121
@Goronco: większość różowych tak reaguje na gry. Większość z nich uwielbia netflixa, ogladanie tasiemców typu przyjaciółki, albo przesiadywanie na fejsie, instagramie czy tiktoku. Ale gry, ooo matko, wolisz gry niz mnie xD
Mialam wiele potyczek na ten temat w pracy i na studiach i nic sie nie da wytłumaczyć, mój ulubiony argument jednej z nich to "ale jak ktoś ma 30lat i dziecko to chyba powinien dorosnąć" sama uwielbia gówniane seriale,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Goronco: nie na każde, ale często spełniamy idziemy na kompromis jak jedno z nas czegoś bardzo chce. Działa to w dwie strony. Mogłeś napisać w poście, że potrzebujesz jedynie oklasku, to bym się nie wysilał na komentarz
@Goronco:

Chodzę na siłkę bez problemu, na rower, na strzelnicę czy nawet na piwko z kolegami - nie ma problemu. Ale jeśli ja tylko mówię coś związanego z grami (że np będę grał), to ona się odpala i za żadne skarby nie może na to pozwolić i próbuje zorganizować mi czas. Tak jakby była zazdrosna.


Ona nie jest zazdrosna, tylko doglada swojej inwestycji oraz dba o to, zeby mogla sie czym
@Goronco po prostu większość lasek jest uczulona na gry, bo dla nich granie w gry jest dziecinne, bo przecież już powinno się być takim dorosłym i poważnym i inne pitolenie ¯_(ツ)_/¯ my mieszkamy razem, jak on sobie gra to zajmuje się sobą i mi to pasuje, zdarza się granie razem i jest ok. Jak masz zdrowe do tego podejście to jej to spróbuj wytłumaczyć, nie wiem, powiedz że to takie samo hobby
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Goronco: typiare z którą chwilę kręciłem miała bóle Dupska jak mówiłem że gra bo ona nie lubi i ogólnie ja zlewam. Kij z faktem, że pisałem do niej większość dnia jak miałem możliwość choć dobrze wiedziała że lubię się odciąć albo tak albo inaczej. I zgadnijcie co?