Wpis z mikrobloga

Powiedzcie mi kto ma rację, bo ja już zgłupiałem xd
Czy wasze #rozowepaski mają jakiś cel w życiu poza widzeniem się z wami? One umieją robić coś same? O co chodzi?
Dodatkowo zauważyłem że wyjątkowo wrażliwy temat to gry. Chodzę na siłkę bez problemu, na rower, na strzelnicę czy nawet na piwko z kolegami - nie ma problemu. Ale jeśli ja tylko mówię coś związanego z grami (że np będę grał), to ona się odpala i za żadne skarby nie może na to pozwolić i próbuje zorganizować mi czas. Tak jakby była zazdrosna. Co z wami nie tak?

#niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki #gry #cyberpunk2077
źródło: comment_1612176586EwOaNgBtk9tmzgaaFqVpzr.jpg
  • 119
Czy wasze #rozowepaski mają jakiś cel w życiu poza widzeniem się z wami? One umieją robić coś same? O co chodzi?


@Goronco: oczywiście, że mają. Może jednak nie chodzi tutaj o to, że ona nie ma co ze sobą zrobić, a chce się częściej z Tobą widywać? Nie napisałeś jak czesto się spotykacie. Każdy w zwiazku ma inny balanas pomiędzy robieniem rzeczy razem, a oddzielnie. Kwestia dogadania się w taki sposób
@Goronco: w sumie teraz doczytałam screena. Może rzeczywiście chce się spotykać częściej? Dziwne że w weekendy się nie spotylacie? Poza tym czamu nie ustalacie kiedy się widzicie, tylko ona się pyta czy może do ciebie przyjść danego dnia? Też by mnie wkurzało gdyby niebieski np. Dzis zapytał czy może przyjść bo mu sie nudzi, dlatego umawiamy się z wyprzedzeniem, żeby każdy miał czas sobie ustawić swoje rzeczy.
@Goronco: bywa tak że panna nie ma zainteresowań, stajesz się jej zainteresowaniem, tym samym ona pozbywa ciebie Twoich pasji, a potem, kiedy już ona będzie Twoją pasją to Cię rzuca ( ͡° ͜ʖ ͡°)

"nie mam sobie nic do zarzucenia"
"nie zniechęcaj się"
"to że możesz nie znaczy że musisz, a czasami nawet że nie powinnaś"

Te odpowiedzi przepalają obwody
@Goronco: Tak, też taką miałem, spędzałem z nią mnóstwo czasu, jeździłem do niej codziennie i siedziałem nawet do 22, nawet jak u mnie była cały weekend a weekend to był jedyny czas kiedy mogłem po prostu sobie pograć. Umawiałem się z nią, że pogram jakieś 2 godzinki to po niecałej godzinie szajba jej odwalała. Serio, potrafiła tak się wkurzyć, że wyzwiska w moim kierunku leciały. Dlatego jest już była skoro nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 121
@Goronco: większość różowych tak reaguje na gry. Większość z nich uwielbia netflixa, ogladanie tasiemców typu przyjaciółki, albo przesiadywanie na fejsie, instagramie czy tiktoku. Ale gry, ooo matko, wolisz gry niz mnie xD
Mialam wiele potyczek na ten temat w pracy i na studiach i nic sie nie da wytłumaczyć, mój ulubiony argument jednej z nich to "ale jak ktoś ma 30lat i dziecko to chyba powinien dorosnąć" sama uwielbia gówniane seriale,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Goronco: nie na każde, ale często spełniamy idziemy na kompromis jak jedno z nas czegoś bardzo chce. Działa to w dwie strony. Mogłeś napisać w poście, że potrzebujesz jedynie oklasku, to bym się nie wysilał na komentarz
@Goronco:

Chodzę na siłkę bez problemu, na rower, na strzelnicę czy nawet na piwko z kolegami - nie ma problemu. Ale jeśli ja tylko mówię coś związanego z grami (że np będę grał), to ona się odpala i za żadne skarby nie może na to pozwolić i próbuje zorganizować mi czas. Tak jakby była zazdrosna.


Ona nie jest zazdrosna, tylko doglada swojej inwestycji oraz dba o to, zeby mogla sie czym
@Goronco po prostu większość lasek jest uczulona na gry, bo dla nich granie w gry jest dziecinne, bo przecież już powinno się być takim dorosłym i poważnym i inne pitolenie ¯_(ツ)_/¯ my mieszkamy razem, jak on sobie gra to zajmuje się sobą i mi to pasuje, zdarza się granie razem i jest ok. Jak masz zdrowe do tego podejście to jej to spróbuj wytłumaczyć, nie wiem, powiedz że to takie samo hobby
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Goronco: typiare z którą chwilę kręciłem miała bóle Dupska jak mówiłem że gra bo ona nie lubi i ogólnie ja zlewam. Kij z faktem, że pisałem do niej większość dnia jak miałem możliwość choć dobrze wiedziała że lubię się odciąć albo tak albo inaczej. I zgadnijcie co?

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Goronco: Kobieta ma prawo oczekiwać/wymagać i pisać, mówić, co masz robić. W drugą stronę to nie działa, bo to egoistki. Ty nie możesz chcieć. Masz być jej psem.