Wpis z mikrobloga

Powiedzcie mi kto ma rację, bo ja już zgłupiałem xd
Czy wasze #rozowepaski mają jakiś cel w życiu poza widzeniem się z wami? One umieją robić coś same? O co chodzi?
Dodatkowo zauważyłem że wyjątkowo wrażliwy temat to gry. Chodzę na siłkę bez problemu, na rower, na strzelnicę czy nawet na piwko z kolegami - nie ma problemu. Ale jeśli ja tylko mówię coś związanego z grami (że np będę grał), to ona się odpala i za żadne skarby nie może na to pozwolić i próbuje zorganizować mi czas. Tak jakby była zazdrosna. Co z wami nie tak?

#niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki #gry #cyberpunk2077
Pobierz Goronco - Powiedzcie mi kto ma rację, bo ja już zgłupiałem xd
Czy wasze #rozowepaski ...
źródło: comment_1612176586EwOaNgBtk9tmzgaaFqVpzr.jpg
  • 119
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Goronco: zamiast się żalić to wykonaj odrobinę wysiłku i pokaż jej, że gry są fajne. Z tego co widzę to zdanie, że "gry to strata czasu" mają osoby które same za bardzo niepotrafią w nic grać. Niestety dziewczyny są tu na trochę przegranej pozycji bo to przeważnie chłopcy dostają w prezencie konsole, kompa i gry, a dziewczynki to czasami najwyżej simsy. Zauważ, że faceci którzy nie potrafią grać (np. ci po
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Goronco: Wyjebundo, jest czas na odpoczynek przy giereczkach i jest czas na rzeczy związkowe. Jak laska nie potrafi zrozumieć, że chwila przerwy jest potrzebna nawet w najtrwalszych związkach to wypad.
Też by mnie wkurzało gdyby niebieski np. Dzis zapytał czy może przyjść bo mu sie nudzi, dlatego umawiamy się z wyprzedzeniem, żeby każdy miał czas sobie ustawić swoje rzeczy.


@Kanarynka: kolejni xd a to różowa/niebieski nie może wpasc do was od tak, bez umawiania się, specjalnych wytycznych i ustaleń? Do was jak wizyta do lekarza, najpierw trzeba się umówić XD