Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#wynajem #warszawa #przegryw #zalamanie

Hej wszystkim.
Ogólnie to doszedłem dzisiaj do wniosku w jakiej jestem dupie ze wszystkim.
Mianowicie mam 26 Lvl, od 5 lat byłem w związku który się zakończył. Do dzisiaj wynajmowałem pokój w blisko mojej pracy i teraz tak się zastanawiam co dalej. W tym roku dopiero skończę studia zaoczne (I stopień), pracę mam stabilną może średnio płatną (średnio ok 3,5k + 13 stka. po studiach może dostanę 500zł więcej) ale w sumie robię to co lubię i się zbytnio nie przemęczam oraz jestem doceniany.
Jestem jedynakiem i przeraża mnie fakt że będę musiał za jakiś czas wrócić w rodzinne strony by się rodzicami zaopiekować (mają ok 50 lat).
I teraz tak naprawdę nie wiem co bardzo robić. Mam oszczędności w gotówce około 15k, miałem więcej ale w wirze zaleczenia bólu po byłej kupiłem sobie samochód o którym zawsze marzyłem #hondziarz hir ( ͡° ͜ʖ ͡°). Dom w tym rodzinnym #!$%@? jest z lat 90 ale 2 piętrowy (poddasze niewykończone ale powierzchnia wystarczająca na fajne studio czy coś). Różowej nie mam ale na brak seksu nie narzekam póki co mimo moich 170cm i posiadaniu lekkich zakoli. Co do umiejętności to bardzo dobrze ogarniam Excela (+VBA), średnio z angielskim i uczę się pomału pythona chociaż słabo mi to wychodzi (w firmie sobie ułatwiłem łączenie pdf z poziomu pythona).

Proszę o pomoc bo naprawdę nie wiem co robić. Pchać się w kupno mieszkania czy odkładać? Wiem jakie są różowe i w tym wieku nie wypada mieszkać z rodzicami oraz wynajmować pokoju. Szukać jakiejś pracy zdalnej i wrócić w rodzinne strony i pieniążki odkładać na ewentualny remont rodzinnego domu? Czy wynajmować pokój dalej i z różową o ile jakąś znajdę szarpnąć się na kredo.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6016756e5e3a1c000abb4260
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
#wynajem #warszawa #przegryw #załam...

źródło: comment_1612085444STZsOtCMCjYAdwQDfnlyz4.jpg

Pobierz
  • 13