Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Mirabelki, spodobała mi się taka suknia ślubna na #vinted. Wiadomo, używana i z defektem( nadciągnięty tiul ). Nie została również wyprana. Cena 2 200 PLN.
Zastanawiam się czy warto. Na pewno usługa krawcowej będzie droga + pralnia chemiczna.
Kurde nie wiem, chcę utargować na 1700 PLN. Bo według moich obliczeń, gdybym kupiła za 2 200, to zamknęłabym się w 3 000. Gdzie spokojnie mogę iść do salonu i kupić nową. Dajcie porady.

#pytaniedorozowychpaskow #slub #sukniaslubna #mirabelkopomusz
girldoma - Mirabelki, spodobała mi się taka suknia ślubna na #vinted. Wiadomo, używan...

źródło: comment_1611920221UEUhmg7JvWK85MntG0fVI1.jpg

Pobierz
  • 54
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Victim: No ale jak idziesz do salonu to też masz przymiarki, a nawet 2 lub 3. Więc wiele czasu nie zyskam w żadnym przypadku. Chodzi mi tylko i wyłącznie o cenę. Bo nie chcę wydawać kosmicznej kwoty za kieckę którą założę dwa razy w życiu. A ta na vinted, wymiarowo i wizualnie jest OK. Kwestia wydatku, potrafię się wytargować ale czy jest warta za podaną jej cenę. O to tylko mi
@girldoma: Co do prania chemicznego to warto napisać do producenta sukienki i zapytać o zalecenia. Ja swoją sukienkę kupiłam używaną i niestety także nie była wyprana. Sukienka miała dużo cekinów i w związku z tym każda pralnia do której się udałam powiedziała mi, że nie bierze odpowiedzialności jeśli większość koralików odpadnie podczas prania. Więc napisałam do producenta jak wyprać tę suknię i odpisał mi że normalnie we wannie z wodą. Wyprałam
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@katywaity: nie mam w domu wanny :( też za bardzo nie lubię/ boję się , że ją zniszczę. No bo jak dam do pralni to jakaś pewność mam że obejmują mnie prawa klienta. A jak w domu ją zniszczę to kilka stów w plecy :D nie wiem, może wydziwiam ale ja zawsze jestem strachliwa xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bellazi: już widziałam ta suknie na grupce na FB. I wcale ten materiał nie wygląda dobrze. Strasznie się świeci jakby ktoś wziął prześcieradło xD choć nie jestem pewna czy ona nie była z innej chińskiej strony.
@girldoma: Moja Różowa zamawiała suknię jakiś rok temu w Toruniu, zapłaciła trochę poniżej 3000 zł, ale suknia wyglądała jak za 2x tyle. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie wiem jak bardzo przez ten czas ceny zdążyły podskoczyć bo pracownia zyskuje coraz większą renomę, ale jak chcesz i pasuje Ci region, to mogę dać namiary na priv.