Wpis z mikrobloga

Dzisiaj z chłopakiem odebraliśmy klucze do naszego pierwszego domu.
Po paru miesiącach oczekiwania na koniec budowy w końcu możemy się przenosić ()

Mordka mi się cieszy w sumie i #chwalesie bo rodzice mówili, że nic mi się w życiu nie uda.
Wiem, że ten dom to nic specjalnego jak na wykopowe standardy, ale mam tylko 24 lat więc cieszę się, że mam już coś swojego ʕʔ

#uk #nieruchomosci #dom #mamopatrz
Amiioy - Dzisiaj z chłopakiem odebraliśmy klucze do naszego pierwszego domu.
Po paru...

źródło: comment_1611855080bK0ilrfKFlj1VGdJiy5WZW.jpg

Pobierz
  • 207
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Budo: wiadomo, mówię z mojego punktu widzenia po prostu

@silentpl: No cenny w Londynie nie są najlepsze nie da się ukryć ale na razie nie potrzebuje wielkiego 3 beda to wole mieć mieszkanie w miarę blisko co centrum
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@comehugme: nigdy nie zrozumiem tej zawiści o kredyt i ogólnie hejtu na wykopie na kredyty.. ale tu jest moda na hejtowanie tego co normalne więc ¯_(ツ)_/¯ zamiast wspolweselic się z małym krokiem na przód to zawsze się znajdzie ktoś kto wypomni że na kredyt, wtf. Jakby się pochwaliła dzieckiem to też bys powiedział że nie ma się czym chwalić, bo może wyrośnie na kryminalistę? ( ͡° ͜ʖ ͡
szpongiel - > @comehugme: nigdy nie zrozumiem tej zawiści o kredyt i ogólnie hejtu na...

źródło: comment_1611881299McU1Www14pdebCprLCAO0t.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@szpongiel: W mojej wypowiedzi nie ma nic hejtującego ani zawistnego jak insynuuje mi tamta różowa, później wmawiając mi swoją pokrętna logikę. Udowadnia mi jedynie, że sama musi się przekonać o swoim własnym na kredyt.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@comehugme: sorki ziomuś, twojego wpisu nawet nie przeczytałem. Ludzie nawet jak nie kumają, że system jest ustawiony tak, że biorąc kredyty sramy do własnego gniazda. Jednak czują, że coś jest z tym ostro nie tak, że żyjemy w co tam mniejszych mieszkaniach i musimy co raz dłużej na nie pracować. Dlatego niektórzy hejtują, a ci co już kredyt wzięli to starają się utwierdzić w przekonaniu, że to była dobra decyzja.
  • Odpowiedz
Trochę dziwna kolejność, kuchnia gotowa, drzwi wstawione, podłogi brak


@tomkkoo: w Holandii jest tak samo a nawet gorzej bo OPka ma nową chatę a w NL za każdym razem kiedy się ktoś wyprowadza musi zabrać ze sobą podłogi xD No chyba, że dogada się z przyszłym właścicielem ale często nie ma okazji. Suma sumarum częściej kupisz dom z wanną z hydromasażem niż z podłogą ( ͡º ͜ʖ͡
  • Odpowiedz
Jestem w tym samym wieku co OP i również pracuje w UK. Wiec mogę mieć taki sam dom z dziewczyną w każdej chwili. Po prostu pytam o realne poczucie własności domu który jest na kredyt bo moim zdaniem jest wcześnie na nazwanie go swoim, w rozumieniu swoim własnym.


@comehugme: oczywiscie ze jest Twoj, w szczegolnosci jesli wzrośnie na wartości to w razie sprzedaży idzie to do Ciebie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@alex-fortune: chyba przeczytałeś tylko to co chciałeś przeczytać z moich wpisów. Przecież napisałem, że system jest tak ustawiony aby nas #!$%@?ć wszystkich w dupę, a kredyt jest penisem w tym gang-bangu. Wyjścia za bardzo nie ma ale to nie znaczy, że penisa, który wchodzi boleśnie w dupę mamy polubić.

Co do zaś moich stawek to aby je mieć mieszkam w okolicy gdzie taki domek jak mirabelki to jest jakieś co
  • Odpowiedz
@Amiioy: gratuluję życiowego optymizmu, ja posiadając mieszkanie na kredyt mogę się pochwalić jedynie tym, że mam kredyt, bo mimo że formalnie mieszkanie jest moje, to w praktyce będzie tak dopiero jak go spłacę, czyli w skrajnym przypadku również możliwe, że nigdy.
  • Odpowiedz