Wpis z mikrobloga

Dzisiaj z chłopakiem odebraliśmy klucze do naszego pierwszego domu.
Po paru miesiącach oczekiwania na koniec budowy w końcu możemy się przenosić ()

Mordka mi się cieszy w sumie i #chwalesie bo rodzice mówili, że nic mi się w życiu nie uda.
Wiem, że ten dom to nic specjalnego jak na wykopowe standardy, ale mam tylko 24 lat więc cieszę się, że mam już coś swojego ʕʔ

#uk #nieruchomosci #dom #mamopatrz
Amiioy - Dzisiaj z chłopakiem odebraliśmy klucze do naszego pierwszego domu.
Po paru...

źródło: comment_1611855080bK0ilrfKFlj1VGdJiy5WZW.jpg

Pobierz
  • 207
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ziel0ny: to bank może sprzedać ten dom jeśli według Ciebie jest właścicielem? Musisz się pytać banku jak chcesz zrobić dziurę w ścianie?
Jeszcze inaczej, czy jak po 10latach bierzesz pożyczkę hipoteczną na remont to wpisujesz bank jako współwłaściciela?
Widziałeś kiedyś księgę wieczystą?
  • Odpowiedz
@silentpl: nie wydaje mi się że wykazał się głupotą, bo uczciwie byłoby gdyby na wszystkie koszty utrzymania składali się po połowie, a mogę się z tobą założyć że tak nie jest. Co z tego że na depozyt dawała tyle samo, skoro na jedzenie, rachunki i czynsz z poprzedniego mieszkania na pewno nie, bo jej słaba wypłata by pewnie nie wystarczyła?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szpongiel: jaki bol dupy, az sie przykro czyta twoje zale. bylo sie uczyc ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@doomer-2020: czego niby? Chyba jak kraść i nie zostać złapanym. Bankstery opanowali to do perfekcji. Mam dobrze płatny zawód i to nic nie zmienia.
Oczywiście, że ból dupy. Jesteśmy #!$%@? przez system finansowy, a dupa najbardziej boli że ludziom to nie przeszkadza, więc to się nie zmieni.
  • Odpowiedz
kawalerka po babce z komuszego przydziału? gratulacje xD


@doomer-2020: czemu jesteś taki pasywno-agresywny?

kawalerka tak ale za własny hajs, teraz zbieram pieniądze na wkład własny na jakieś większe mieszkanie
  • Odpowiedz
Trochę dziwna kolejność, kuchnia gotowa, drzwi wstawione, podłogi brak


@tomkkoo: w domu musisz mieć dach nad głową, gdzie przygotować posiłek, umyć się, wys...rać za przeproszeniem i przespać - to jest absolutne minimum i pierwsza potrzeba. A chodzić można po byle czym i nawet w buciorach.
  • Odpowiedz