Wpis z mikrobloga

Dzisiaj z chłopakiem odebraliśmy klucze do naszego pierwszego domu.
Po paru miesiącach oczekiwania na koniec budowy w końcu możemy się przenosić ()

Mordka mi się cieszy w sumie i #chwalesie bo rodzice mówili, że nic mi się w życiu nie uda.
Wiem, że ten dom to nic specjalnego jak na wykopowe standardy, ale mam tylko 24 lat więc cieszę się, że mam już coś swojego ʕʔ

#uk #nieruchomosci #dom #mamopatrz
Amiioy - Dzisiaj z chłopakiem odebraliśmy klucze do naszego pierwszego domu.
Po paru...

źródło: comment_1611855080bK0ilrfKFlj1VGdJiy5WZW.jpg

Pobierz
  • 207
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MarianoaItaliano: Polecam zatrudnienie mortage advisor. Pomagają w zrozumieniu wszystkiego. Jeżeli mimo wszystko chcesz wszystko ogarnąć sam , zawsze możesz i tak z nimi pogadać - biorą kasę dopiero jak dom jest już Twój i za darmo wylicza ile potrzebujesz itd.

Ale po co ja to mówię... Przecież Ty się zaszczepiłeś i za niedługo spadniesz z rowerka ( ͡º ͜ʖ͡º)

Oznacz jak już coś ogarniesz w
  • Odpowiedz
@Amiioy: Właśnie wiem że lepiej by było najpierw partnerkę ogarnąć dopiero brać się za dom, ale jakoś to wyszło u mnie. Wtedy i łatwiej dostać, i większe bezpieczeństwo no i połowę kosztów jak ta druga połówka też pracuje. Na pewno zawołam jak coś ogarnę, ale to dopiero wszystko jak się ten koronakryzys skończy, na razie nie jest dobry czas na zmianę pracy bu tu mam w miarę stabilnie, w kwietniu
  • Odpowiedz
@tomkkoo: obstawiam że pewnie na podłodze będą panele, a kuchnie stawiają pierwsza bo jak kiedyś coś Ci się stanie ze zlewem lub zmywarka i zaleje Ci podłogę to nie musisz wymieniać paneli pod meblami kuchennymi i wtedy ich nie musisz demontować żeby wymienić tam panele
  • Odpowiedz