Wpis z mikrobloga

Czy jest na tagu ktoś apple CarPlay użytkujący Yanosika? Od pewnego czasu mam problem z obszarem mapy pokazywanym na ekranie w samochodzie. Chodzi o to, że pokazywany obszar jest tak duży, że widać okoliczne miejscowości a nie konkretnie ulice po której jadę i choćby numery domów czy nazwy okolicznych ulic. Powiększenie ekranu jakie jest możliwe działa, ale tylko na 10 sekund. Potem widok mapy wraca do powiększenia. Automatyczny zoom w yanosiku jest wyłączony. Dodam tylko, że Google maps na CarPlay działa bardzo dobrze. Problem jest tylko przy yanosiku. #yanosik @Yanosikpl
  • 6
@gryh: Ja uzywam ale yanosika puszczam na ekranie telefonu a na carplay google maps o to polecam. Panuje błędne przekonanie ze musi byc wyznaczona trasa w yanosiku by ostrzegal, a wystarczy tylko ikonke kliknac i jechac
@prawdziwek: Tak, wiem, że trasy nie trzeba ustalać aby powiadomienia się pojawiały. Z yanosikiem już jestem od 120tys. Km. Wiec co tam o nim wiem. Ale od jakiegos czasu właśnie taki problem się pojawił choć wcześniej go nie było. Zainstalowałem beta wersje i jutro się pobawię w sprawdzanie na trasie. Dzięki!
@Yanosikpl: Nie wiem co zrobiliście ale obecnie po powiększeniu ekranu zostaje on w odpowiednim powiększeniu :) Jedyne co można by było jeszcze zrobić to to, żeby po ponownym uruchomieniu powiększenie zostawało takie jak było przed dezaktywacja programu.