Wpis z mikrobloga

@SpiderFYM: no to chyba nie ma zwrotu, jako jedyni sprzedawali rozdzielone pozycje na fakturze, ale przeciez jest jeszcze regulamin promocji, a to chyba kazdy sklep sprzedawal psy z jakimis regulaminami i teraz lipa
  • Odpowiedz
@jakubiak-patryk: raczej mail od nich, bo na same zgłoszenia nie dostałem nawet żadnego potwierdzenia.

@camos: nie było i nie ma żadnego regulaminu dotyczącego promocji na stronie.
Na jednej fakturze mam same gry, na drugiej konsole i pada. Od kiedy aby dokonać zwrotu należy oddać produkty z zupełnie innej faktury?
  • Odpowiedz
@camos: @bomba4: nie ma na stronie regulaminu. Ani w dziale promocje ani w regulaminie. To że mi wyślą jakiś link do którego nie ma dostępu nic nie znaczy. Regulamin był przez moment dostępny wczoraj, na stronie z konsolą.

@bomba4: przy zakupie jedyne co musisz zaznaczyć to prawo do zwrotu oraz ogólny regulamin neonet, na co mam screena.

W mail dostałem jasne możliwości zwrotu i nie ma słowa że nie
  • Odpowiedz
@bocian_wr: poprosiłem o podstawę prawną, że powinienem oddać całość. Napisalem że zgodnie z ich regulaminem zakupów mam prawo oddać pozycję na fakturze. Mail podawałem na reklamacje@ bo na tamtym jest skrzynka pełna
  • Odpowiedz