Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Szczerze, to w ogóle mi nie szkoda dziewczyn i tego wyroku. Niech żyją w strachu i niepewności jutra, tak jak ja.

Ja żyje codziennie w strachu i zastanawiam się, czy kiedyś uda mi się przeżyć choć jeden dzień, bez natrafiania w internecie na opinie kobiet, że facet poniżej 180 to nie facet, że to jakiś podczłowiek, że niedoróbka, że jakaś dziewczyna "nigdy by się z takim nie umówiła!", że po co tacy żyją, że tacy Panowie proszę w lewo. Żyje codziennie w strachu czy uda mi się kiedyś jeszcze prowadzić normalne życie i być szczęśliwym, bez poczucia, że jestem bezwartościowym podczłowiekiem

Na prawdę uważacie, że wasza opinia jest tak kluczowa i ważna, że trzeba napisać ją w internecie krzywdząc tym samym pewnie 20-30% czytelników ? Czy wy zdajecie sobie sprawe z konsekwencji swoich działań? Okey, faceci też wolą ładne i chude, ale nie chodzą po internecie i nie gadają, że kobieta kończy się na 50kg, że Panie poniżej 7/10 proszę w lewo itp.

Naprawde szanujmy sie. Jesteśmy ludźmi. Jak możecie w tak perfidny sposób wpędzać ludzi w depresje i problemy psychiczne? Myślicie, że to suicide ratio jakie mamy w Polsce to z czego wynika ? Opamiętajcie sie

#tinder #zwiazki #logikarozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #wzrost #pieklokobiet

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60127d18b28261000a773095
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Wesprzyj projekt
  • 92
@AnonimoweMirkoWyznania: > faceci też wolą ładne i chude, ale nie chodzą po internecie i nie gadają, że kobieta kończy się na 50kg, że Panie poniżej 7/10 proszę w lewo itp.

czyżby?( ͡º ͜ʖ͡º) a co dzieje się na wykopie? wstawiacie zdjęcia, często nawet z twarzą laski i wyśmiewacie, wyzywając ją od ulanych i wielu innych różnych, obraźliwych określeń.
@AnonimoweMirkoWyznania:
Sraj na te opinie w internecie, że ble ble niski to śmieć czy coś.
Ja tam chodzę po internecie i szkaluję grubasów, a w szczególności grube baby.

@wykopowy_brukselek: Właśnie się widzi tylko tych, którym się udało. Wegetujących i przegrywających się nie widzi, a jak powiedzmy, ktoś ma poniżej 170 to pula kobiet mu się znacznie zmniejsza. Z takich porażek nie płynie żadne doświadczenie tylko człowiek przestaje wierzyć w siebie
@Ostry_Sens: no ale naprawde uzaleznianie swojego szczescia od drugiej osoby jest slabe wg mnie
ja jestem wysoki, ok, ale mam wade wymowy, jakam sie
tez moglem siedziec w piwnicy i myslec ze zadna mnie nigdy nie zechce bo jak tu zagadac do dziewczyny jak sie jakasz? wszystko siedzi w glowie (oczywiscie sa faceci po prostu brzydcy lub nieciekawi, ci faktycznie maja ciezej w zyciu, ale brzydkie dziewczyny, takie naprawde brzydkie tez
OP: @Igrit: A moim prawem człowieka jest niebycie dyskryminowanym na każdym kroku przez połowe populacji i wysłuchiwanie, jaki to jestem gówno warty, bo brakuje mi kilku centymetrów do średniej. Jeśli chodzi o obrażanie ludzi, to to już nie są prawa człowieka, tylko wewnętrzne kompleksy tak?

Czarnym w Stanach też byś powiedziała, że rasizm to tak na prawdę nic więcej jak "ich wewnętrzne kompleksy" ? Nie sądze. Nawet nie pomyślisz, by
OP: @Ostry_Sens: @wykopowy_brukselek: @AnonimoweMirkoWyznania: Chodzę na terapię, lecze się z tego, straciłem pewność siebie, wiarę w siebie, wiarę w to, że mogę się podobać. I uwaga, nie jestem incelem. Spałem z wieloma kobietami, byłem nawet w kilku związkach, trwających kilka lat. Jednak co z tego, skoro wiem, że w społeczeństwie jest mnóstwo kobiet, które mnie wręcz nienawidzą za to, że odbiegam wzrostem od średniej ?

Jak mam podrywać
A moim prawem człowieka jest niebycie dyskryminowanym na każdym kroku przez połowe populacji i wysłuchiwanie, jaki to jestem gówno warty, bo brakuje mi kilku centymetrów do średniej. Jeśli chodzi o obrażanie ludzi, to to już nie są prawa człowieka, tylko wewnętrzne kompleksy tak?


@AnonimoweMirkoWyznania: już widzę, jak te tłumy ludzię Cię wyzywają od śmieci gdy idziesz na zakupy czy do pracy xD Obudź się człowieku.
@AnonimoweMirkoWyznania: nie wiem gościu kto Ciebie dyskryminuje, niscy faceci normalnie funkcjonują, zakładają rodziny, mają żony, dziewczyny, a że dałeś sobie wmówić, że jesteś jakiś gorszy pdzez swój wzrost, to tylko i wyłącznie twój problem z którym musisz walczyć, pracując nad podwyższeniem samooceny. A porównanie takiego kompleksu z dyskryminacją rasową czy też ograniczaniem praw kobiet do wolnego wyboru, jest nietrafne. Ty masz wybór, możesz polubić siebie i pozbyć się kompleksu, a kobiety