Wpis z mikrobloga

Na b2b nie ma czegoś takiego jak płatny urlop, jeżeli ktoś ma wpisane płatne nieświadczenie usług na b2b to tylko loteria, czy będzie miał kontrolę i udowodnią mu stosunek pracy xD


@PaniMartyna: oczywiście, że jest, tylko nie ma tego nigdzie spisanego.

Wiele dobrych firm oferuje tylko
  • Odpowiedz
myślisz, że żeby dostać 30k na b2b wystarczy znać framework webowy? To mam na myśli.


@PaniMartyna: ale czy ja gdzieś to powiedziałem? Tutaj zgadzam się z Tobą, że dla takich prostych klepaczy, co coś tam potrafią ale nie chce im się jakoś specjalnie rozwinąć 20k to sufit.
  • Odpowiedz
Zarządzamy oraz organizujemy czas pracy


@Sloneczko: o, uwielbiam jak HR-y organizują mi czas pracy
To przez was muszę uzupełniać jakieś CV, opisy stanowisk, szkolenia online, samooceny, rozmowy roczne i inne głupoty, zamiast zajmować się robotą ( ͠° °)
  • Odpowiedz
@szejk_wojak sama idea kursu ksiegowego ma na celu raczej uzupelnienie wiedzy anizeli jej zdobycie. Jezeli Twoja zona ma juz solidne podstawy ksiegowosci ktora jest pojeciem bardzo rozległym to taki kurs bedzie dla niej ok. Jezeli natomiast ona po prostu zaczyna od tego to w firmie bedzie sporym ciezarem bo bedzie brakowalo jej wiedzy a tą bedzie uzupelniac na bieząco googlowaniem ustaw lub rozwiazan lub co najlepsze bedzie pytac kogos wyzej (tutaj
  • Odpowiedz
Kiedyś byłem na takiej konfie #hr na #podkarpacie i pani z MTU z Rzeszowa przekonywała że pracownicy lubią przychodzić tam do pracy bo mają dobre kakałko


@shemmy: w dolinie lotniczej w Jasionce/Rzeszowie doszło do zmowy aby nie podnosic stawek. Mam kolege na obrabiarce w MTU
  • Odpowiedz