Wpis z mikrobloga

#usa #trump #zamach
Rozwala mnie to zdjęcie z jednego powodu.
Gość przed chwilą był celem zamachu, od śmierci dzieliły go dosłownie centymetry. Pewnie niejeden na jego miejscu dałby się szybko sprowadzić ze sceny, kryjąc się za ochroniarzami, by jak najszybciej uciec z tamtego miejsca i znaleźć się gdzieś, gdzie będzie bezpieczny. Trump nie zapomniał jednak, że jest nadal w kampanii i doskonale wiedział, że taki gest jaki wykonał sprzeda się i może mu podbić notowania.
Ja na jego miejscu pewnie myślałbym jedynie o jak najszybszej ucieczce, najlepiej w miejsce, gdzie czekałyby na mnie nowe gatki do przebrania. #polityka
potatowitheyes - #usa #trump #zamach 
Rozwala mnie to zdjęcie z jednego powodu.
Gość ...

źródło: 00bcc2932d6850f811798e9080ce1ace4ab39cadd7cf47323afe3ac1194ca254

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@potatowitheyes: czy ja wiem...to było po tym jak mu powiedzieli że zamachowiec nie żyję. Po za tym ktoś taki jest eksteremalnie skupiony na budowaniu wizerunku i to pewnie była jedna z pierwszych rzeczy co mu przyszły do głowy zobacz ilu debili ryzykuję życie dla fajnego selfie
  • Odpowiedz
@potatowitheyes: W kilka sekund po tym jak Secret Service oblepiło Trumpa, krzyczeli do siebie różne rozkazy i wyraźnie krzyczą że strzelec został już roz****ny przez snajperów.
Trump wiedział że jest relatywnie bezpieczny, sprawnie to rozegrał.
  • Odpowiedz
@potatowitheyes: lata doświadczenia w biznesie i później z różnymi skutkami w polityce robi swoje. Taki obrazek poszedł w świat i to jest darmowy plakat w kampanii wyborczej. Żaden zespół marketingowy by tego lepiej nie wymyślił.
  • Odpowiedz
On po prostu ma gest zwycięstwa w genach, a Ty jesteś zwykłym przegrywem.


@langer: Czy ty właśnie obraziłeś ot tak innego wykopka, który nawet w żaden sposób nikogo wpisem nie uraził i w sumie nie dał żadnego powodu żeby go nazwać przegrywem?
  • Odpowiedz
  • 0
@potatowitheyes ty na jego miejscu byś nic nie zrobił. On nie decyduje czy ma zejść czy stać tylko agenci dookoła niego.
Jakoś ludzie na tych trybunach nie uciekali tylko sobie siedzieli.
  • Odpowiedz
@KarnetNaGlony: @harcerz: Wiecie, normalny człowiek na stanowisku prezydenta przed wyskoczeniem zza ochrony powinien sobie zadać pytanie "a drugi zamachowiec?" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pierwsza rzecz jaką zauważyłem na nagraniach, Secret Service próbuje go zasłonić, a ten zza nich wyskakuje. Ma 1.9m wzrostu, mógłby chociaż udawać, że współpracuje.
  • Odpowiedz
On po prostu nei jest zdrowy psychicznie


@LamajHarma: Nie jest. Sęk w tym, że wiele postaci mających duży wpływ na historię świata nie było normalnych, generalnie tym się wyróżniali.
  • Odpowiedz