Wpis z mikrobloga

@marcin-kolecki: który lvl laska ? u mnie to te ładniejsze laski gdy pojawia się temat seksu to usuwają pare albo maja mnie za zwyrola, "myslisz tylko o jednym", za to te przeciętne/ lekko ładne bez oporów gadają o swoim zyciu intymnym, z pasztetatmi coś mnie nie paruje a daje kazdemu like poza profilami bez fotek xD

realnie jak sie spotykacie z tymi dupami to są takie jak pisza czy tylko bede
@Micros: Nie wiem ile masz lat, ale ja niedawno skończyłem 27 i bardzo sobie chwalę badoo. Poznałem dość dogłębnie 8 dziewczyn w wieku 18-30, większość bardzo ładnych szczupłych i wysportowanych. Co ciekawe każda mówiła bym nie liczył na seks na pierwszym spotkaniu, bo takie mają zasady. Żeby było jeszcze śmieszniej, to każda łamała te zasady po godzinie, może dwóch podczas pierszego spotkania. Kobiety są dziwne :)
@BossOfTheGym: ja podobny wiek, więc wszystko przede mną xD obczajałem badoo i tinder'a, na badoo faktycznie laski bardziej naturalne, "normalniejsze" się wydają, a na tinderze bardziej atencjuszki, instagirls, królewny co kilka razy w roku jeżdżą na zagraniczne wycieczki itd.