Wpis z mikrobloga

Wiem, że to zabrzmi jak #bait ale baitem nie jest.

Randkuję od jakiegoś czasu wirtualnie tu i tam (tak, wiem - xD)
Nie szukam przygód, raczej czegoś stałego. Nie mam wymagań z kosmosu, nie szukam #chad z apartamentem w centrum

Tylko czy ze mną jest coś nie tak, że każdy facet jest ciamajdą życiową? xD
Poznaję kogoś, dobrze nam się rozmawia, przechodzimy na inne portale, dzwonimy do siebie. Nie ma uczucia, ale jest poczucie bliskości. Dowiaduję się, że mieszka z mamą, nie stać go na aparat cyfrowy za 2500 zł i ogólnie to nie ma samochodu ani nic xD na zdjęciach normalny facet, w rozmowie normalny gość, nie jakiś półgłupek. Czy serio wam #niebieskiepaski takie życie odpowiada? Dodam, że gość ma 28 lat ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Inny zarzekał się, że ma samochód, wynajmuje pokój ale samochodem nie jeździ bo się zepsuł i naprawa wyniesie kilka tysięcy. Normalny facet w wieku 32 lat został pokonany finansowo przez kwotę kilku tysięcy złotych xD

Podobne sytuacje zdarzają się z każdym. Nie szukam milionera, ale czy serio nie ma już na tym świecie mężczyzn w wieku 25-35 lat z samochodem, oszczędnościami i mieszkaniem na kredyt? Lub kogoś, kto oszczędza na podstawy potrzebne w życiu?

Zanim zaczniecie wieszać na mnie psy, sama nie mam samochodu ani mieszkania. Mam oszczędności które pozwalają mi zakupić samochód i włożyć wkład własny w kredyt na jakieś mieszkanko.
Nie chcę sama podejmować takiej decyzji jak kredyt na mieszkanie, chciałabym poczekać kilka lat na tego "jedynego" i wspólnie podjąć taką decyzję ale nie jest mi dane :(

#zwiazki #rozowepaski #zwiazki #przemyslenia #randki #badoo #problemypierwszegoswiata #zalesie
  • 437
@Agatk: a czy $ to główny wyznacznik Twojego życia ;P? Bo wiesz jakbyście pracowali po 3 etaty to byłby to super standard życia!
Kwestia w co celujesz/jecie jemu może zwykły standard wystarczy a Ty byś chciała jebitne mieszkanie w centrum Wawy, auta z salonu. Ja po prostu wiem że na taki ultra standard trzeba duuużo TRACIĆ życia #!$%@?ąc, lepiej mieć ciut mniej a mieć święty spokój. Zamiast Suva z salonu starsze
@Agatk: Prosty przykłąd gówno zarabiam bo 2700-3000 i mogę od roku/2 awansować na najwyższe stnaowisko i zarabiać 3100-3300 czemu tego nie robię? Bo wiąże się z tym kupe obowiązków, odpowiedzialności, nie ma wyższego stanowiska w tym pionie no i przychodzi się rozwalonym psychicznie po dniówce/nocce.
To szczerze ja to pierdzielę wolę mieć mniej a mieć święty spokój :P

Ja tam zarabiam najmniej z moich znajomych i żeby nie parę rzeczy które
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@Agatk: A jaka różnica z kim facet mieszka?
Włosi np mieszkają z mamusiami a amerykanie w przyczepach kempingowych i domkach z dykty.
So what?

Rzecz w tym że mężczyźni mają już #!$%@? i realizują coraz czesciej SWOJE marzenia a nie narzucone cele życiowe przez kobiety.
Mamy glowalną wioskę a różowe dalej tkwią mentalnie w czasach gdy faceta można bylo zanęcić obiadem i dupą
()
via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@Agatk @girlsjustwannahavefun zawsze jak czytam tego typu wpisy to mam mieszane uczucia- z jednej strony rozumiem szukanie u kandydatów cech typu zaradność, zapewnienie poczucia stabilności i bezpieczeństwa itp. Ale z drugiej strony piszesz wprost, że skreslasz znajomość na podstawie zadeklarowanej kwoty zarobków, czy posiadanych oszczędności (czyli eksponujesz cechy, które kogoś również mogą na poczatku znajomisci odrzucać)
Ja np zarabiam sporo powyżej średniej, ale w trakcie poznawania drugiej osoby staram się nie ujawniać