Wpis z mikrobloga

Wiem, że to zabrzmi jak #bait ale baitem nie jest.

Randkuję od jakiegoś czasu wirtualnie tu i tam (tak, wiem - xD)
Nie szukam przygód, raczej czegoś stałego. Nie mam wymagań z kosmosu, nie szukam #chad z apartamentem w centrum

Tylko czy ze mną jest coś nie tak, że każdy facet jest ciamajdą życiową? xD
Poznaję kogoś, dobrze nam się rozmawia, przechodzimy na inne portale, dzwonimy do siebie. Nie ma uczucia, ale jest poczucie bliskości. Dowiaduję się, że mieszka z mamą, nie stać go na aparat cyfrowy za 2500 zł i ogólnie to nie ma samochodu ani nic xD na zdjęciach normalny facet, w rozmowie normalny gość, nie jakiś półgłupek. Czy serio wam #niebieskiepaski takie życie odpowiada? Dodam, że gość ma 28 lat ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Inny zarzekał się, że ma samochód, wynajmuje pokój ale samochodem nie jeździ bo się zepsuł i naprawa wyniesie kilka tysięcy. Normalny facet w wieku 32 lat został pokonany finansowo przez kwotę kilku tysięcy złotych xD

Podobne sytuacje zdarzają się z każdym. Nie szukam milionera, ale czy serio nie ma już na tym świecie mężczyzn w wieku 25-35 lat z samochodem, oszczędnościami i mieszkaniem na kredyt? Lub kogoś, kto oszczędza na podstawy potrzebne w życiu?

Zanim zaczniecie wieszać na mnie psy, sama nie mam samochodu ani mieszkania. Mam oszczędności które pozwalają mi zakupić samochód i włożyć wkład własny w kredyt na jakieś mieszkanko.
Nie chcę sama podejmować takiej decyzji jak kredyt na mieszkanie, chciałabym poczekać kilka lat na tego "jedynego" i wspólnie podjąć taką decyzję ale nie jest mi dane :(

#zwiazki #rozowepaski #zwiazki #przemyslenia #randki #badoo #problemypierwszegoswiata #zalesie
  • 437
Nie szukam milionera, ale czy serio nie ma już na tym świecie mężczyzn w wieku 25-35 lat z samochodem, oszczędnościami i mieszkaniem na kredyt?

Nie chcę sama podejmować takiej decyzji jak kredyt na mieszkanie, chciałabym poczekać kilka lat na tego "jedynego"


@Agatk: Aha,a facet nie może poczekać na tą jedyną? xD Za dużo sprzeczności w tym twoim wpisie, na chwilę obecną daję 2/10 za zarzutkę. Musisz postarać się bardziej na przyszłosć
chciałabym poczekać kilka lat na tego "jedynego" i wspólnie podjąć taką decyzję ale nie jest mi dane :(


@Agatk: Kto tak czeka ten się często niedoczekuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tylko czy ze mną jest coś nie tak, że każdy facet jest ciamajdą życiową? xD


@Agatk: Z tego co rozumiem to każdy który jest zainteresowany poświęcaniem czasu na pielęgnowanie internetowej znajomości z randomową laską z portalu.
@4833478: i chyba masz rację, szukam w złym miejscu. Ale nie jestem typem wiecznie piszącej, nie mam problemu aby po tygodniu się spotkać.

No i spotkałam się z jednym typem który miał odpicowanego instagrama. Jakieś fury, mieszkanie, zegarki. Wszystko to było dla picu, mieszkanie jego znajomego a auta pożyczonego albo znajomych xD na spotkaniu sam zaczął rozmowę o pieniądzach, pochwalił się ile zarabia 4.000 na rękę. Jak mu powiedziałam, że zarabiam