Wpis z mikrobloga

Wiem, że to zabrzmi jak #bait ale baitem nie jest.

Randkuję od jakiegoś czasu wirtualnie tu i tam (tak, wiem - xD)
Nie szukam przygód, raczej czegoś stałego. Nie mam wymagań z kosmosu, nie szukam #chad z apartamentem w centrum

Tylko czy ze mną jest coś nie tak, że każdy facet jest ciamajdą życiową? xD
Poznaję kogoś, dobrze nam się rozmawia, przechodzimy na inne portale, dzwonimy do siebie. Nie ma uczucia, ale jest poczucie bliskości. Dowiaduję się, że mieszka z mamą, nie stać go na aparat cyfrowy za 2500 zł i ogólnie to nie ma samochodu ani nic xD na zdjęciach normalny facet, w rozmowie normalny gość, nie jakiś półgłupek. Czy serio wam #niebieskiepaski takie życie odpowiada? Dodam, że gość ma 28 lat ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Inny zarzekał się, że ma samochód, wynajmuje pokój ale samochodem nie jeździ bo się zepsuł i naprawa wyniesie kilka tysięcy. Normalny facet w wieku 32 lat został pokonany finansowo przez kwotę kilku tysięcy złotych xD

Podobne sytuacje zdarzają się z każdym. Nie szukam milionera, ale czy serio nie ma już na tym świecie mężczyzn w wieku 25-35 lat z samochodem, oszczędnościami i mieszkaniem na kredyt? Lub kogoś, kto oszczędza na podstawy potrzebne w życiu?

Zanim zaczniecie wieszać na mnie psy, sama nie mam samochodu ani mieszkania. Mam oszczędności które pozwalają mi zakupić samochód i włożyć wkład własny w kredyt na jakieś mieszkanko.
Nie chcę sama podejmować takiej decyzji jak kredyt na mieszkanie, chciałabym poczekać kilka lat na tego "jedynego" i wspólnie podjąć taką decyzję ale nie jest mi dane :(

#zwiazki #rozowepaski #zwiazki #przemyslenia #randki #badoo #problemypierwszegoswiata #zalesie
  • 437
  • Odpowiedz
@Agatk: Ogólnie też myślę, że trochę śmieszne jak ktoś w wieku 30 + dalej nie ma auta. Ale #!$%@? xD Twój wpis też jest śmieszny.
Po pierwsze przeszkadza Ci jak facet nie ma auta, sama też go nie masz.
Po drugie przeszkadza Ci, że facet nie ma mieszkanka na kredyt. Sama też go nie masz.
XDDDDDDDDDDDD
No ogólnie dziewczyno, jeśli chłop mieszka z mamą, bo nie poznał tej jedynej to jemu
  • Odpowiedz
czy serio nie ma już na tym świecie mężczyzn w wieku 25-35 lat z samochodem, oszczędnościami i mieszkaniem na kredyt? Lub kogoś, kto oszczędza na podstawy potrzebne w życiu?


@Agatk: Są, ale na ogół zajęci i raczej nie szukają żony na tinderze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
xD No jebnę zaraz.... i jeszcze mi zarzucasz, że nie mam pojęcia o czym mówię.

200m za 1mln xD. Ostro jedziesz xD.

https://kb.pl/porady/koszt-budowy-domu-dokladne-wyliczenia/

W skrócie koszty budowy domu do stanu deweloperskiego w 2021 roku to:


ok. 300 tys. zł netto - dom parterowy o pow. 100 m2

ok. 358 tys. zł netto - dom z poddaszem o pow. 140 m2

ok. 411 tys. zł netto - dom z piwnicą i poddaszem o
  • Odpowiedz
@Agatk: no to masz problem. Ty chcesz czekać z zakupem mieszkania na tego jedynego. Może już takiego odrzuciłaś bo nie miał mieszkania tylko czekał na tę jedyną...
  • Odpowiedz
@EN7MxSt7pdPB: Z tą budową domu to kompletnie nie trafił. Ze złotem natomiast no nieco rozumiem ale też jestem za dywersyfikacją nawet jeśli miałby to być jakieś zamulone TFI który idzie sobie wolno do góry, ale wciąż jest na plusie.
  • Odpowiedz
@ludzik:

Kurde nie wytrzymię. Napisali w tym artykule jak byk że wykończenie pod klucz to kolejne 100-300 k. Do tego nie ma mowy o działce, którą też trzeba kupić nie? Bo co, mam założyć że mi ją ktoś sprezentuje. #!$%@?! Kilkaset zł od metra przy większym mieście. Patrzę okolice Poznania to 200 zł od metra musisz wywalić. Nie jest niestety tak kolorowo.


Wytrzymaj, na pewno zdążysz do łazienki. Nie bądź słaby!
  • Odpowiedz
@DanteTooMayCry: xD odpowiedz mi na ostatni komentarza. A i dodaj do tego jeszcze jedna prosta odpowiedź - kto liczy szacowana wartość budowy projektu i na podstawie czego? Na pewno to wiesz, w końcu jesteś taki wszechstronny ;)
  • Odpowiedz
@Agatk: 29 lat
Własne mieszkanie warte jakieś 250k
30k samochód
Spłacone z 80k leasingu z drugiego samochodu
Jakieś 300k oszczędności w gotówce i akcjach

Dalej singiel, liczy się chadowska morda¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz