Wpis z mikrobloga

Wiem, że to zabrzmi jak #bait ale baitem nie jest.

Randkuję od jakiegoś czasu wirtualnie tu i tam (tak, wiem - xD)
Nie szukam przygód, raczej czegoś stałego. Nie mam wymagań z kosmosu, nie szukam #chad z apartamentem w centrum

Tylko czy ze mną jest coś nie tak, że każdy facet jest ciamajdą życiową? xD
Poznaję kogoś, dobrze nam się rozmawia, przechodzimy na inne portale, dzwonimy do siebie. Nie ma uczucia, ale jest poczucie bliskości. Dowiaduję się, że mieszka z mamą, nie stać go na aparat cyfrowy za 2500 zł i ogólnie to nie ma samochodu ani nic xD na zdjęciach normalny facet, w rozmowie normalny gość, nie jakiś półgłupek. Czy serio wam #niebieskiepaski takie życie odpowiada? Dodam, że gość ma 28 lat ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Inny zarzekał się, że ma samochód, wynajmuje pokój ale samochodem nie jeździ bo się zepsuł i naprawa wyniesie kilka tysięcy. Normalny facet w wieku 32 lat został pokonany finansowo przez kwotę kilku tysięcy złotych xD

Podobne sytuacje zdarzają się z każdym. Nie szukam milionera, ale czy serio nie ma już na tym świecie mężczyzn w wieku 25-35 lat z samochodem, oszczędnościami i mieszkaniem na kredyt? Lub kogoś, kto oszczędza na podstawy potrzebne w życiu?

Zanim zaczniecie wieszać na mnie psy, sama nie mam samochodu ani mieszkania. Mam oszczędności które pozwalają mi zakupić samochód i włożyć wkład własny w kredyt na jakieś mieszkanko.
Nie chcę sama podejmować takiej decyzji jak kredyt na mieszkanie, chciałabym poczekać kilka lat na tego "jedynego" i wspólnie podjąć taką decyzję ale nie jest mi dane :(

#zwiazki #rozowepaski #zwiazki #przemyslenia #randki #badoo #problemypierwszegoswiata #zalesie
  • 437
  • Odpowiedz
@madrzew: a wybacz, lepiej abym ciągnęła zasiłek albo miała dzieci z jakimś patusem i ciągnęła 500 plus zamiast spłacić swoje długi i żyć normalnie, tak jak teraz
  • Odpowiedz
@Agatk: Ale pozerka, blachara i materialistka z Ciebie tu wyszła XD

I nawet nie zaprzeczaj, bo nie piszesz słowem, jakim miałby twój mężczyzna BYĆ, za to mnóstwo, co ma MIEĆ.

Jeszcze to "pokazanie znajomym, że nie jestem biedna" XD Jesteś biedna, z pewnością jesteś. Intelektualnie i moralnie na pewno.
  • Odpowiedz
serio nie ma już na tym świecie mężczyzn w wieku 25-35 lat z samochodem, oszczędnościami i mieszkaniem na kredyt? Lub kogoś, kto oszczędza na podstawy potrzebne w życiu?


@Agatk są tacy ale są od dawna szczęśliwi w związku ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Agatk: masz jak najbardziej normalne wymagania, po prostu wiele osób ogarniętych jest ze sobą od czasu studiów i musisz się uzbroić w cierpliwość i przegryźć przez kilka fal przerywów :)

A to, że wrzuciłaś takie pytanie na portal na przerywów przez co dupy trzaskają na prawo i lewo to gratuluję, nawet jeśli nie bait, to haczyk jest to złotawy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Agatk Ja, gdy poznawałem swoją żonę 8 lat temu, miałem samochód, 5k oszczędności i mieszkałem z rodzicami. Ona miała niewiele, ale nie odrzuciłem jej, bo to nie było dla mnie ważne - ważne było to, jaka ona jest, czy będzie kochająca, cierpliwa, wyrozumiała itp
Gdybym patrzył na hajs, może też byłbym w tym miejscu co Ty ¯_(ツ)_/¯

Zmień swoje podejście odrobinę, a zapewniam cię, że znajdziesz ogarniętego, mądrego i zaradnego faceta
  • Odpowiedz
@Agatk warto mieć swoje konto i osobne z partnerem + ustawione cele na nim i co miesiąc wpłacać po równo. Również formularz online z stałymi i mierzącymi wydatkami to dobra rzecz.
  • Odpowiedz
przeczytałeś cały mój wpis? nie mam, bo chciałabym podjąć decyzję zakupu wspólnie z partnerem. A to, że partnera nie ma to na razie trudno xD


@Agatk: a do czego ci partner? Kupieł mieszkanie w kredo sam XD do niczego rozowa nie była mi potrzebna
  • Odpowiedz
@Agatk: Chociaż oczywista zarzutka to zagadnienie jest ciekawe:
Np laska zarabia 12k ma 300k na koncie i jest ustawiona i teraz musi znaleźć sobie gościa w którego chce to zainwestować
  • Odpowiedz