Wpis z mikrobloga

Wiem, że to zabrzmi jak #bait ale baitem nie jest.

Randkuję od jakiegoś czasu wirtualnie tu i tam (tak, wiem - xD)
Nie szukam przygód, raczej czegoś stałego. Nie mam wymagań z kosmosu, nie szukam #chad z apartamentem w centrum

Tylko czy ze mną jest coś nie tak, że każdy facet jest ciamajdą życiową? xD
Poznaję kogoś, dobrze nam się rozmawia, przechodzimy na inne portale, dzwonimy do siebie. Nie ma uczucia, ale jest poczucie bliskości. Dowiaduję się, że mieszka z mamą, nie stać go na aparat cyfrowy za 2500 zł i ogólnie to nie ma samochodu ani nic xD na zdjęciach normalny facet, w rozmowie normalny gość, nie jakiś półgłupek. Czy serio wam #niebieskiepaski takie życie odpowiada? Dodam, że gość ma 28 lat ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Inny zarzekał się, że ma samochód, wynajmuje pokój ale samochodem nie jeździ bo się zepsuł i naprawa wyniesie kilka tysięcy. Normalny facet w wieku 32 lat został pokonany finansowo przez kwotę kilku tysięcy złotych xD

Podobne sytuacje zdarzają się z każdym. Nie szukam milionera, ale czy serio nie ma już na tym świecie mężczyzn w wieku 25-35 lat z samochodem, oszczędnościami i mieszkaniem na kredyt? Lub kogoś, kto oszczędza na podstawy potrzebne w życiu?

Zanim zaczniecie wieszać na mnie psy, sama nie mam samochodu ani mieszkania. Mam oszczędności które pozwalają mi zakupić samochód i włożyć wkład własny w kredyt na jakieś mieszkanko.
Nie chcę sama podejmować takiej decyzji jak kredyt na mieszkanie, chciałabym poczekać kilka lat na tego "jedynego" i wspólnie podjąć taką decyzję ale nie jest mi dane :(

#zwiazki #rozowepaski #zwiazki #przemyslenia #randki #badoo #problemypierwszegoswiata #zalesie
  • 437
  • Odpowiedz
@Agatk: Jak tego słucham to aż sie czuje jak porządny chad... ja 21 lat (zaraz 22) auto od 18 w połowie za własną kase za 40k, mieszkanie w centrum (loft) za który ze swoich oddaje od roku rodzicom (jeszcze jakieś 7 lat spłacania) (inaczej było by ich a ja bym w nim tylko mieszkał), umiem prać, dobrze gotować, sprzątać, ubieram się myśle dosyć modnie, jedyny dług to 1000zł za mandaty
  • Odpowiedz
@Agatk: bo większość facetów to są ciamajdy życiowe, nauczone, że wszystko robi mamusia xD i czekają, aż pojawi się dziewczyna która przyjmie role tej mamusi i będzie można się przenieść z jednego gniazdka do drugiego.

  • Odpowiedz
@Agatk: typowe dla kobiet - szukanie ludzi z wyższym statusem od siebie. Skoro sama nie masz mieszkania, samochodu to dlaczego mężczyzna które tego nie ma jest dla Ciebie ciamajdą? I po kiego grzyba ma kupować aparat za 2500?
  • Odpowiedz
@Agatk posag wnosi kobieta - każdy normalny facet szuka dziewczyny z mieszkaniem - mój pradziad dostał gospodarstwie od swojego teścia -> mój dziadek również -> moim rodzicom mieszkanie również kupił teść mojego taty. Ja nie ma zamiaru być gorszy.
  • Odpowiedz
nie mam, bo chciałabym podjąć decyzję zakupu wspólnie z partnerem @Agatk: czyli trochę oszczędności jest ale za mało żeby wziąć kredyt spłacać raty i jeszcze normalnie żyć xD
  • Odpowiedz
@Agatk: też się dziwię takiej sytuacji - żebyś Ty widziała ile takich ofiar jest za granicą na emigracji. Siedzą tam po x lat, a na koncie zero oszczędności i życie od pierwszego do pierwszego. Baa ilu ma długi.
  • Odpowiedz
@Loloman: Już nie mogę edytować - żadnych miało być, a nie rzadnych ;/ wysyłałem na szybko bez kontroli bo musiałem coś zrobić i potem już nie mogłem poprawić. Bywa.
  • Odpowiedz
@Agatk: Rozumiem o co Ci chodzi, tylko problem z tobą i tymi facetami jest taki, że "zaradni" potrafią ogarnąć swoje życie w realu, a w większości Ci mniej zaradni lądują na portalach randkowych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz