Wpis z mikrobloga

#polska

Polska A i Polska B.

Po lewej stronie część posiadłości uczciwego, sympatycznego, prostego Polaka socjalisty, beneficjenta 500+ i wszelkich programów socjalnych... po prawo obrzydliwy widok kapitalistycznej świni gromadzącej dobra, który przy pomocy przewagi jaką jest zdobyta wiedza i praca buduje swoje pałace nie dzieląc się z resztą społeczeństwa XD
źródło: comment_1611392426Pb9k2rXyVhpOfGagNeKJAF.jpg
  • 43
Po lewej stronie część posiadłości uczciwego, sympatycznego, prostego Polaka socjalisty, beneficjenta 500+ i wszelkich programów socjalnych... po prawo obrzydliwy widok kapitalistycznej świni gromadzącej dobra, który przy pomocy przewagi jaką jest zdobyta wiedza i praca buduje swoje pałace nie dzieląc się z resztą społeczeństwa XD


@nadmuchane_jaja: ale taguj #urojeniaprawakoidalne
Ludzie sie nie dogadali co do ocieplenia budynku a ty już tworzysz historie żeby miec efekt potwierdzenia swoich urojeń xD równie dobrze to
@nadmuchane_jaja: u mnie sąsiedzi też mieszkają wspólnie w jednym domu, no i jeden jak robił ocieplenie to żeby nie wyglądało od ulicy jak pół dupy zza krzaków to zrobił elewację nie tylko na swojej połowie, ale na całej ścianie i nie wziął pieniędzy od swoich współmieszkańców bo się zarzekali że pieniędzy nie mają. To później sąsiadka mu dupę obrabiała że całego domu nie ocieplił, a to od ulicy to sobie w
@nadmuchane_jaja: dlatego ja się strasznie cieszę, że sąsiadka rodziców z drugiej części bliźniaka też wyłożyła kasę, bo na szczęścia miała oszczędności i zrobiła elewację razem z rodzicami, przez co budynek wygląda ładnie, bo jest spójny ( ) Jeszcze pół biedy, jak ktoś ma bliźniaka, wtedy jest linia oddzielająca na równo z ogrodzeniem. Śmieszniej jest, jak dom jest podzielony, że piętro jest jednej osoby, a parter innej.
@afromort: Tutaj akurat najprawdopodobniej jest konflikt rodzinny. Podobna sytuacja lata temu była w mojej miejscowości. Brat i siostra w rodzinnym domu, siostra dbała o swoją część, a brat tylko pił :(