Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Kilka dni temu z dziewczyną, z którą jestem w związku 6 lat, a ostatnio nie układa się nam zbyt dobrze, dla beki założyliśmy sobie Facebook Dating, żeby sprawdzić tę funkcjonalność. Oczywiście do niej od razu milion spermiarzy się odezwało, u mnie cisza. Jedynie lajki od różowych w przedziale 5-9/10. Aż tu nagle wczoraj odezwała się 19stka 7/10 z pytaniem o moje plany na wieczór i z propozycją drinka fwb. Na razie prowadzimy sobie dialog, ciekawie się to rozwija. Oczywiście nic z tego nie będzie tak długo jak jestem z Ewą, ale korci... W każdym razie przeglądając ten tag byłem bardzo ciekawy słynnej dramatycznej sytuacji na rynku świń, ale miło się zaskoczyłem. Nie mam komu o tym powiedzieć, nie powiem mojej, bo ona już to usunęła stąd ten wpis. Miłego dnia mireczki #tinder #podrywajzwykopem #niebieskiepaski #rozowepaski #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #600aa3c525efed000a617b34
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 16
@AnonimoweMirkoWyznania:
Żeby nie było jak tutaj :D
"Kiedyś moja dziewczyna założyła dla beki tindera, zaczęła pisać dla jaj z kolesiami i się z jednym dla jaj umówiła, boże jak kisnęliśmy z frajera. Nawet debilowi nudesy wysłała, buziaczki, komplementy i takie tam. Zaprosił ją na kolację, potem dla beki się całowali i poszła do jego mieszkania.
Dla jaj się ruchali, potem dla beki mnie rzuciła i są dla śmiechu parą xD
Typ