Wpis z mikrobloga

Pytanie do #niebieskiepaski. Jeśli leci na was #rozowypasek, którym (jeszcze ;)) nie jesteście zainteresowani udajecie, że tego nie zauważacie czy serio tego nie widzicie? Zastanawiam się jak bardzo bezpośrednich znaków potrzebuje mężczyzna, żeby to odnotować. Czy samo bycie miłym, ciepłym, martwiącym się, dobrze ubranym, robiącym trochę więcej niż dla innych różowym paskiem wystarcza, aby facet doszedł do takich wniosków czy jednak to serio trzeba się przed nim rozebrać do rosołu i powiedzieć BIERZ TO WSZYSTKO. :DDDDD

#rozkminy #rozowepaski #niebieskiepaski #pytanie #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki
  • 212
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@pregunta: musisz też wziąć pod uwagę, że są też tacy, że laska będzie miła, a oni już projektują wspólne życie, imiona dla dzieci itp. Wiedzą, że przesadzają i to tylko ich #!$%@? wyobraźnia. Także no, bycie miłym nie wystarczy.
  • Odpowiedz
@pregunta: tak to czytam i już się nie dziwię, że jak jestem miła i pomocna dla ludzi, to potem sobie myślą, że to ma jakiś podtekst xD
  • Odpowiedz
@pregunta: w swoim marnym życiu wiem o 4 dziewczynach, które były mną zainteresowane. O wszystkich dowiedziałem się od wspólnych znajomych dłuuugo po tym jak się nasze drogi rozeszły. Gdyby chociaż jedna z nich wprost powiedziała, że się jej podobam to może nie byłbym dziś przegrywem-dzikusem. Jest równouprawnienie, nie trzeba uprawiać żadnych dziwnych podchodów. Ktoś ci się podoba to mu to powiedz.
  • Odpowiedz
@pregunta: wsadziłaś kij w mrowisko tym zapytaniem. xD Polecam uzbroić się w cierpliwość, póki masz płacone za lekcje to na razie tylko rozwijaj relacje, uszanujesz w ten sposób przychód. Wyjdź z zapytaniem pod sam koniec, masz prawo wiedzieć na czym stoisz i nie stracisz przez to godności.
  • Odpowiedz
ja się zorientowałem dopiero kiedy zrobiłai loda. Spróbuj może zadziała


@su1ik:

Pamiętam jak miałem 16 lat i koleżanka z klasy mnie zaprosiła na "imprezę" do siebie do domu. Jak tam przyszedłem to okazało się, że dom pusty i jest tylko ona i że koleżanki już poszły. Wypiłem herbatę, zjadłem ciasto, pogadaliśmy chwilę i się zawinąłem xDDDDDDDD. Jak teraz sobie to przypominam to kisnę sam z
  • Odpowiedz
Czy samo bycie miłym, ciepłym, martwiącym się, dobrze ubranym, robiącym trochę więcej niż dla innych różowym paskiem wystarcza, aby facet doszedł do takich wniosków


@pregunta: Takie zachowanie to zachowanie troskliwej matki a nie potencjalnej kochanki. A może by tak taka sama zasada jak w przeciwną stronę? Kontakt fizyczny? Facet prędzej zauważy jeśli będziesz go przy każdej okacji dotykać, np. w ramię, albo siadać blisko niego, niż jak będziesz po prostu
  • Odpowiedz
trzeba się przed nim rozebrać do rosołu i powiedzieć BIERZ TO WSZYSTKO. :DDDDD


@pregunta:
1000 plusów i stawiam na obiad talerz rosołu z dokładką, bo mi zrobiło podwieczorek (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pregunta: Nie ma reguły.
- Nie jest to czytelne albo
- Nie jestesmy zainteresowani albo
- Czekamy aż sie bardziej i bezsposrednio okresli albo
- Mamy kogos innego na oku ale rozwazamy rozne opcje

albo wiele innych czynników.
  • Odpowiedz
@Mocade: No wlasnie tez jestem tego zdania. Nie chce psuc w razie czego atmosfery, bo wtedy strace pieniadze zarabiane w bardzo przyjemny sposob w super atmosferze. A nie oszukujmy sie, potrzebuje pieniedzy. To nie jest tak, ze jestem szalenczo zakochana i musze rzucic wszystko na jedna szale, bo mi ucieknie ksiaze na bialym koniu. Po prostu bardzo mi sie podoba, ale nie wiem czy np. prywatnie nie jest bucem i
  • Odpowiedz
@pregunta: Nie powiem Ci, gdyż nigdy nie byłem w takiej sytuacji.
2 razy ,,sygnały" wysyłały mi dziewczyny, które robiły to nie tylko w stosunku do mnie (kokietując). Raz chciałem sprawdzić czy może aby na pewno nie ma w tym czegoś. Dowiedziałem się, że nie i wszystko źle odczytałem, a więc to widocznie była tylko zabawa albo ja jestem upośledzony.
Naprawdę nie stać was ani trochę na lekką bezpośredniość? My nawet
  • Odpowiedz