Wpis z mikrobloga

Mój challenge na upgrade komputerka, będę używała tagu #gpuchallenge jeśli ktoś by chciał obserwować ( ͡ ͜ʖ ͡)
- Kupić 3060Ti w cenie MSRP✅
- Sprzedać 1080Ti w cenie powyżej ceny zakupu 3060Ti ☐
- Kupić 3070 w cenie MSRP ☐
- Sprzedać 3060Ti w cenie powyżej ceny zakupu 3070 ☐
- Kupić 3080 w cenie MSRP ☐
- Sprzedać 3070 w cenie powyżej ceny zakupu 3080 ☐
3060Ti w cenie MSRP (1845,30zł + 50zł za przesłanie od parcel forwardera) zostało zakupione, wersja Founders Edition z Niemiec już do mnie jedzie, dziś dostałam numer do śledzenia przesyłki.
Jak tylko karta dotrze to wystawiam moją 1080 Ti na allegro ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Do zrobienia challenge skłoniły mnie osoby:

Użytkownik @przemek- za komentarze:

@lIII nie kupisz w tej cenie

@lIII no kliknij na to, zobaczysz xkoma za 2.1k z dostawą na luty

@lIII zapomnij

@lIII jedyna opcja to teraz sprzedać zakładając że potrafisz to zrobić po tej cenie jak mówisz , schować pieniądze do skarpety i kupić kartę luty/marzec


Użytkownik @Tekila_ za komentarze:

@lIII lel nikt normalny nie kupi od ciebie uzywanej 1080ti za 2k jak do wyboru ma serie 20xx i 30xx

@lIII napisalem nikt normalny ( ͡º ͜ʖ͡º)


Użytkownik @ReevoX za komentarz:

@lIII: Żebyś się nie przejechał, że kupią ci za tyle ti.

Nie zapominaj, że z tego co pamiętam jak kupisz kartę z niemiec/uk to jak kartę szlag trafi to będziesz musiał wysyłać ją oczywiście do niemieckiego sklepu. Jak dla mnie żaden deal :> Druga sprawa to upoluj sobie tą 3060 ti.


Użytkownik @Sigmanus za komentarz:

@lIII: Tam pewnie taka sama sytuacja xD Ogólnie wiara w to, że kupisz 3060ti poniżej 2k jest jeszcze bardziej optymistyczna niż to, ze ktoś za 1900 kupi 1080 ti


Użytkownik @kilo_wody_pod_stopa który twierdzi, że parcel forwarding nie działa XDDD

@lIII: parcel forwarding typu mailboxde nie działa, anulują ci zamówienie. Jedyna opcja to zamówienie na adres rodziny/znajomego.


I na koniec mój ulubiony użytkownik @testaccount9432 który twierdził, że karty sprzedadzą się w sekundę XD kiedy tak naprawdę były 15 minut.

@lIII: musisz użyć bota do zakupu takiej karty. Serio myślisz, że wejdziesz na stronę i tak po prostu kupisz? Na niemieckim ebay jest 12 sztuk po 600-1000 euro. Cały stock zejdzie w 1s.


#komputery #pcmasterrace #nvidia #kartygraficzne
lIII - Mój challenge na upgrade komputerka, będę używała tagu #gpuchallenge jeśli kto...

źródło: comment_1611089868C8tcQbcFdNUEXjaUHtqjxL.jpg

Pobierz
  • 47
Użytkownik @Tekila_ za komentarze:


@lIII lel nikt normalny nie kupi od ciebie uzywanej 1080ti za 2k jak do wyboru ma serie 20xx i 30xx

@lIII napisalem nikt normalny ( ͡º ͜ʖ͡º)


@lIII: jak odbędzie się weryfikacja normalności? Bo jak się postarasz to i drożej jelenia kiedyś znajdziesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@lIII: Czytałem komentarze ludzi, którym anulowali zamówienia FE na mailboxde na polskich i zagranicznych stronkach - wygląda na to, że coś się od tego czasu zmieniło. Anyway, mam już jeden adres za Odrą w pogotowiu, więc na kolejnym dropie mnie nie zabraknie :D Co do dostępności kart przez 15min - od kilku dropów wprowadzono system kolejki, użytkownik @testaccount9432 pisał o sytuacji przed wprowadzeniem tego systemu - wystarczy popatrzeć co się dzieje
- Kupić 3070 w cenie MSRP ☐

- Sprzedać 3060Ti w cenie powyżej ceny zakupu 3070 ☐


@lIII: To drugie po wykonaniu pierwszego nie wygląda na żaden challenge...
@kilo_wody_pod_stopa: mi xkom zrobił niespodzianke i zamiast wysłać 5 stycznia dostałem przed świętami..... lepsza inwestycja od euro/usd/lokat przepadła. Oprocz tego, ze @x-kom ma #!$%@? kuriera UPS z fochami i dopłaciłem mu pare zł... wielu kurierów u mnie było, kazdy spoko OPROCZ UPS z Kalisza (monitoring wszystko nagrał, karta jest ok, ale zachowanie typa podłe z fochem jak panienka bez bolca)