Wpis z mikrobloga

Dobra słuchajcie, koniec mojej przygody z prawo jazdy. Ostatecznie, wale to. Za pierwszym razem nie zdalam na manewrze zawracania na skrzyzowniu, bo nie włączyłam kierunkowskazu, na drugim bo parkowanie mi nie pyklo, a dzisiaj hello hit nie włączyłam świateł do JAZDY (łuk bezbłędnie) XDDDD posmiejsmy się i zapomnijmy o tym, że kiedykolwiek bylam na kursie. Pobiłam wszelkie możliwości i chyba wygrałam konkurs na głupka roku. Pozdrawiam wszystkich zdających, nie bądźcie jak ja. Ps. Zbieram na rower #prawojazdy #samochody #p0lka
  • 138
  • Odpowiedz
  • 0
@Natalia-_- ja cię tylko motywuję na tym etapie to nie jest jeszcze tragedia tym bardziej że robisz jakieś małe błędy, a nie że na rondzie skręcasz w lewo gdy masz zawrócić czy coś podobnego xD Słuchaj spróbuj sobie jakieś rysunki i notatki porobić czy nawet po mapach google pojeździć na twojej trasie egzaminacyjnej, ja nawet miałam na yt tłumaczoną trasę, może ty też masz. Daj sobie kartkę przed oczy gdzie będą takie
  • Odpowiedz
@Natalia-_- znam kogoś kto za 14 razem zdał, ta dziewczyna jest tak głupia że wierzę że każda osoba jest w stanie zdać. Szkoda marnować wydane 2000 na prawko i się teraz poddawać, więcej ćwicz to się kiedyś na pewno uda
  • Odpowiedz
@Natalia-_-: To weź sobie jakąś meliske na stres albo cokolwiek innego przed egzaminem. Jak nie umiesz sobie radzić ze stresem, to spróbuj potrenować różne techniki opanowania, uwierz mi że przyda Ci się to nawet długo po zdaniu wszystkich egzaminów w twoim życiu.

Obawiam się jednak że dużo winy instruktora w tym jest. Mój instruktor miał takie metody nauki, że dosłownie wszyscy u niego zdają za pierwszym. Miałem kolegę który zdawał chyba
  • Odpowiedz
@Natalia-_-: utopiłaś w #!$%@? kasy, żeby teraz odpuścić? Ja zdałem dopiero za 4 razem i to dlatego, że szkoleniowiec miał srakę, pojeździł ze mną 10 minut i wracaliśmy XD nie bądź parówą, tylko walcz dalej a nie łeb pod siebie jak jakaś ciota.
  • Odpowiedz
@Natalia-_-: Gościu, ja na kat.B teorie zdałem za drugim a praktyczny chyba za 3 lub 4 a teraz po tych 10 latach prowadze tramwaje i autobusy.
To że ktoś zdaje za 10 czy za 15 razem nie oznacza że jest gorszym kierowcą niż ktoś kto zdał za pierwszym.
  • Odpowiedz
@Natalia-_- prawo jazdy to przywilej, jak się nie umie albo nie ma predyspozycji to nie warto (a wręcz nie powinno się) narażać innych użytkowników na swoje błędy na drodze i ewentualne ich skutki.

Cieszę się że system egzaminów działa, nie idealnie, ale jeszcze jakos działa.

  • Odpowiedz
  • 0
@Natalia-_- zdawalem w irlandii i nie mialem jakiegos zawracania na skrzyzowaniu jedyne co to zawrócić na normalnej drodze i po luku cofanie przy ktoryn popelnilem błąd bo nie dalem kierunkowskazu jak juz odjezdzalem i ze stresu zapomnialem lusterka poprawic ale nie stworzylem zagrożenia bo nic nie jechalo :D na końcu egzaminator mi powiedzial ze rozumi ze bylem zestresowany i ogolnie dobrze jeżdżę wiec zdalem za pierwszym.
  • Odpowiedz