Wpis z mikrobloga

Dobra słuchajcie, koniec mojej przygody z prawo jazdy. Ostatecznie, wale to. Za pierwszym razem nie zdalam na manewrze zawracania na skrzyzowniu, bo nie włączyłam kierunkowskazu, na drugim bo parkowanie mi nie pyklo, a dzisiaj hello hit nie włączyłam świateł do JAZDY (łuk bezbłędnie) XDDDD posmiejsmy się i zapomnijmy o tym, że kiedykolwiek bylam na kursie. Pobiłam wszelkie możliwości i chyba wygrałam konkurs na głupka roku. Pozdrawiam wszystkich zdających, nie bądźcie jak ja. Ps. Zbieram na rower #prawojazdy #samochody #p0lka
  • 138
@piteross to chyba mało powiedziane, ale chyba tego nie da się nauczyć :)
@miodozaur to nie jest użalanie sie, tylko nie każdy nadaje się do posiadania prawo jazdy i czym szybciej sobie to uzymslowie tym będzie mi łatwiej xd niesteyy bardzo się stresuję i juz przed samych egzaminem wieczór przed mam ochotę zapasc się pod ziemię, więc głównie chce zrezygnować dla swojego zdrowia psychicznego przez ten stres
@Natalia-_-: spokojnie, ja zdalem za 3 razem. Za pierwszym na łuku, za drugim razem tez nie wlaczylem swiatel. Wyjechalem z placu i od razu mnie oblał instruktor. W koncu zdalem i jezdze od 13 lat bez szkody. Takze nie ilosc podejsc do egzaminu decyduje jakim jestes kierowca. A stresuje sie kazdy, wiec glowa do gory i zapisz sie na kolejny termin. Im bedziesz miala dluzsza przerwe tym pozniej ciezej ci bedzie
@polskiekoszmarynieamerykanskiesny tylko, że ja tych błędów nie opanuje, bo jestem tak zestresowana, że to dzieje się gdzieś poza mną a z kolejnym egzaminem czuje się jesscze gorzej...
@skalar_neonka słuchaj ja już jeździłam samochodem rodziców /chlopaka, ja potrafię jeździć do przodu itp wiec mi to niewiele da xD tutaj głównie stres gra główna rolę i uczucie niepewności podczas prowadzenia auta
@Natalia-_- ale wiesz, że będąc na terenie ośrodka, który jest terenem prywatnym nie masz obowiązku mieć włączonych świateł? Dopiero w chwili włączenia się do ruchu ulicznego. Ja jechałem łuk i górkę bez świateł to też egzaminator mi zwrócił uwagę, to ja mu grzecznie odpowiedziałem to co wyżej i egzamin trwał nadal ¯_(ツ)_/¯
@Natalia-_-: to jest powalone popieprzone i na bank nie nauczysz się jeździć w 30h. Nie trać nadziei dokup godzin i próbuj dalej. Nie poddawaj się bo to najgorsze rozwiązanie. Powodzenia
@529Mamo nie był raczej, zresztą długo z nim dzisiaj nie pobylam xD
@skalar_neonka ale to naprawdę nie o to chodzi bo ja jeździć jako tako potrafię, tylko brakuje mi właśnie tego ogarnięcia, bo przez stres nie myślę xD ale na pewno gdybym teraz się zapisała to koniecznie jakieś jazdy
@piteross jakiś pomysł? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@xzxzz aha to dobrze wiedzieć xD no cóż, mnie za to oblał i czas do domu...
@Wolf3D dziękuję
@wezowy wiem, ale ja kilka dni przed egzaminem już się tak stresuje i jest mi niedobrze ze az jesc nie mogę wiec szczerze szkoda mi na to zdrowia xd łatwo się mówi, zdawaaj do skutku ale wstyd mi robić z siebie debilke ciągle xD
@xzxzz szczerze szkoda mi już stresu na to naprawdę xD
@529Mamo ale słuchaj wyjeździłam 30 h i naprawdę szlo mi nieźle, nie miałam większych problemów z jazda, jak miał inaczej to ocenić, że nie jestem gotowa na egzamin xD
@Leevvir przykro mi :( i tak zajechałeś dalej niż ja