Wpis z mikrobloga

Nie wiem czemu, ale mróz i skrzypiący śnieg pod butami zawsze mi się kojarzą z uczuciem, gdy w tą grę grałem.

Moja pierwsza gra na moim pierwszym komputerze. Był używany, co traktowałem jako wartość dodaną, bo poprzedni właściciel zostawił na nim całą masę gier, filmów i muzyki gdy go sprzedawał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jprdl, w żadnych innych grach niż z tamte okresu strzelanie do Niemców nie sprawiało mi tyle radości, co przy tej grze i przy Call of Duty 1 i 2. Wtedy to była magia, bo się z Pegazusa przesiadłem prosto na to.

#nostalgia #staregry #retrogaming #gry #gimbynieznajo
s.....i - Nie wiem czemu, ale mróz i skrzypiący śnieg pod butami zawsze mi się kojarz...

źródło: comment_1611041580JUypMlfFHxwBz3ItZfVl3e.jpg

Pobierz
  • 81
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@skitarii: o jezu dziekuje za przypomnienie Hidden & Dangerous 2. Za małolata grałem chyba w wersje demo i po latach nie mogłem sobie przypomnieć tytułu ale z Twojego opisu wynika ze to ta gra ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak bedziesz kiedys we wroclawiu stawiam p--o
  • Odpowiedz
@skitarii: Z fpsów w temacie II wś mogę polecić jeszcze Medal of Honor Airborne, który trzyma poziom i zapadło mi w pamięć, wyskakiwanie z samolotu na początku każdej misji jest epickie ( ͡° ͜ʖ ͡°) z taktycznych to oczywiście seria Commandos, zajebisty klimat, a druga część z polskim dubbingiem robionym przez rusków, to było cudo, mimo że masa w nim błędów, to uwielbiałem go xD
grey09 - @skitarii: Z fpsów w temacie II wś mogę polecić jeszcze Medal of Honor Airbo...
  • Odpowiedz
@skitarii w ogóle tw stare gry wojenne mają taki przyjemny klimat, hidden and dangerous 2 czy return to castle wolfenstein, przy tych grach obok medal of honor bawiłem się najlepiej. Podobnie z resztą filmy, tylko dla orłów z Clintem Eastwoodem ma w sobie ten znajomy klimacik z wyżej wymienionych gier ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@skitarii: jak miło zobaczyć ten interfejs () 15-20 lat temu spędzałam dni i noce oglądając w ciszy jak mój tata grał oczywiście w spiraconą wersje
  • Odpowiedz
bo miała ona wszystko


@skitarii: oj tak! Jedna z najlepszych gier w jakie grałem - na pewno jeśli chodzi o wojenne strzelanki :D H&D, CoD i MoH. Nawet myślałem czy by w to nie zagrać ale nie chcę sobie psuć wspomnień bo rozdziałka na tym pewnie została w 320x240 eh. Kiedyś to było :)
  • Odpowiedz
@skitarii grałem w to za dzieciaka i pamiętam dokładnie wygląd menu i wybieranie tych wszystkich opcji. Szukałem tego jakiś czas temu, ale nie pamiętałem nazwy i byłem przekonany, że to na 100 procent byl jakiś stary Medal of Honor. Dzięki za wrzucenie tego ;)

Edit. Mam nam myśli Hidden & Dangerous 2.
  • Odpowiedz
@skitarii: Oj tak. Dostałem H&D2 z dodatkiem drużyna szabla jakoś koło 2009r. Pykało się wieczorami co-opa albo capture de flag, do dzisiaj pamiętam ta mapę z miasteczkiem bodajże Czech_4 albo ta w Afryce co co była droga z wrakami a wokół niej pole minowe :D.
Nawet do jakiegoś polskiego klanu już nie pamiętam jakiego należałem. Niestety wszystko się skończyło kiedy padł game spy, potem niby dało się grać multi pobierając
  • Odpowiedz