Wpis z mikrobloga

Nie wiem czemu, ale mróz i skrzypiący śnieg pod butami zawsze mi się kojarzą z uczuciem, gdy w tą grę grałem.

Moja pierwsza gra na moim pierwszym komputerze. Był używany, co traktowałem jako wartość dodaną, bo poprzedni właściciel zostawił na nim całą masę gier, filmów i muzyki gdy go sprzedawał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jprdl, w żadnych innych grach niż z tamte okresu strzelanie do Niemców nie sprawiało mi tyle radości, co przy tej grze i przy Call of Duty 1 i 2. Wtedy to była magia, bo się z Pegazusa przesiadłem prosto na to.

#nostalgia #staregry #retrogaming #gry #gimbynieznajo
s.....i - Nie wiem czemu, ale mróz i skrzypiący śnieg pod butami zawsze mi się kojarz...

źródło: comment_1611041580JUypMlfFHxwBz3ItZfVl3e.jpg

Pobierz
  • 81
  • Odpowiedz
@skitarii: Zgadzam sie, nie pamietam dokladnie COD1 ale pamietam ze miala niesamowity klimat i dynamizm, oraz relaizm pola walki walki jak na tamte czasy. Czlowiek realnie czul sie jakby tam byl
  • Odpowiedz
Ja ostatnio jednak odkryłem grę z tamtych lat, która była podobna, ale mniej znana przez to, że była dużo bardziej taktyczna i wymagająca myślenia.


@skitarii: z taktycznych starych gierek to polecam Tom Clancy's Rainbow Six Rogue Spear: Black Thorn. Oprócz doboru operatorów i uzbrojenia dostawało się briefing i mapę, na której rysowało się ścieżkę każdego z zespołów, chyba max 4x2 osoby. Cała ścieżka, jak mają iść, czy po cichu,
  • Odpowiedz
@skitarii: Miałem dokładnie to samo w weekend.byłem w lesie i co jakiś czas miałem przebłysk „ej to wyglada jak w call of duty/medal of honor tam gdzie się chodzi z STG-44” ()
  • Odpowiedz
@skitarii: Ehh MOHAA, rok 2003 a po szkole ustawka na TeamSpeak, trenowanie na V2 i The Hunt pod wieczorną klanowkę na Objective. Sprawdzanie ClanBase, chill w Free for All lub Team Death Match na serwerach szukanych przez All seeing Eye. Sensitivity 4.55555, cFosSpeed by trochę polepszyć przepustowość Neostrady. Pierwsza lepsza myszka A4Tech która miała dać wielką przewagę nad przeciwnikami, wychylanie się QE, ćwiczenia granatów kierując krzyżyk kursora w odpowiednie miejsce,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Nazywa się Hidden & Dangerous 2.
@skitarii: jest jeszcze jedna podobna mechaniką gra z tych czasów - Full Spectrum Warrior, może Cię zainteresuje ;)
  • Odpowiedz