Wpis z mikrobloga

Nie wiem czemu, ale mróz i skrzypiący śnieg pod butami zawsze mi się kojarzą z uczuciem, gdy w tą grę grałem.

Moja pierwsza gra na moim pierwszym komputerze. Był używany, co traktowałem jako wartość dodaną, bo poprzedni właściciel zostawił na nim całą masę gier, filmów i muzyki gdy go sprzedawał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jprdl, w żadnych innych grach niż z tamte okresu strzelanie do Niemców nie sprawiało mi tyle radości, co przy tej grze i przy Call of Duty 1 i 2. Wtedy to była magia, bo się z Pegazusa przesiadłem prosto na to.

#nostalgia #staregry #retrogaming #gry #gimbynieznajo
s.....i - Nie wiem czemu, ale mróz i skrzypiący śnieg pod butami zawsze mi się kojarz...

źródło: comment_1611041580JUypMlfFHxwBz3ItZfVl3e.jpg

Pobierz
  • 81
@skitarii: Jak grałem w tę grę stosunkowo niedawno temu to zdziwiło mnie jak ona się dalej dobrze trzyma(co też świadczy o tym jaka jest stagnacja w FPSach od czasu tej gry). Wystarczyłoby dać współczesną grafikę, poprawić trochę głupotek w stylu respawnu przeciwników w określonych miejscach, czy sławetnej misji snajperskiej, dodać jakichś towarzyszy graczowi w misjach gdzie się było samemu(nie wiedzieć czemu każda współczesna gra musi to mieć, a jak nie ma
@skitarii: pamiętam jak grałem w coś z "rajd na berlin" w nazwie gra miała mase bagów ale grałem bo nic innego nie było :)

Medal of honor najlepszy i te misje na plaży, jeszcze dobrze wspominam "conflict desert storm" i supream commander.