Wpis z mikrobloga

Czołem Mirki i Mirabelki!
Z lekkim opóźnieniem, ale zgodnie z obietnicą, udało mi się w końcu ogarnąć zrzutkę. Historię mojej choroby znacie, żeby nie było wrzuciłem też zdjęcia najistotniejszych dokumentów ale jeśli będziecie mieli jakieś pytania czy wątpliwości to pytajcie, postaram się je rozwiać. Z góry dziękuję za każdą przelaną złotówkę, bo w chwili obecnej jakakolwiek okazana pomoc jest dla mnie na miarę złota.

https://zrzutka.pl/9jnrxb

#rak #onkologia #nowotwory #shepardchoruje
demontre - Czołem Mirki i Mirabelki!
Z lekkim opóźnieniem, ale zgodnie z obietnicą, ...

źródło: comment_1610969656zxsP5GnHW1JdJFbVmzPuQu.jpg

Pobierz
  • 536
Wiem po swojej rodzinie, że tak to straszny #!$%@?. Trzymaj się tam i niech chociaż pieniądze nie będą dla Ciebie zmartwieniem.

Jakby brakowało to ustaw drugą, z chęcią jeszcze raz wpłacę


@kobiaszu: Przy tym odezwie to problemy finansowe mam z głowy dłuższy czas. Coś niesamowitego, z całego serca dziękuję!
o chollllera, zaraz będzie 200%, dawać Mireczki.


@Wojtu: no i nie wiem po jaki #!$%@?. Dla mnie jedna z większych patologii zbiórek – że można pompować kwotę kilkukrotnie większą niż zakładana. Portalowi zbiórkowemu to na pewno na rękę, ale beneficjentowi niekoniecznie. Jeszcze mu #!$%@? z dobrobytu i #!$%@? hajs na dziwki i koks zamiast na pierwotny cel ( ͡° ͜ʖ ͡°) A serio: ktoś dostaje górę hajsu
@demontre: Usuwałem konto z tego portalu już 4 razy, pamiętam jeszcze czasy Ciebie jako @shepard. Jesteś ostatnią osobą którą tutaj śledziłem, a jak tylko dowiedziałem się o zrzutce, to wróciłem ( ͡° ͜ʖ ͡°). Chciałbym abyś mógł to przepierdzielić na głupoty, mam nadzieję że choć trochę Ci pomogę.
LoneRider - @demontre: Usuwałem konto z tego portalu już 4 razy, pamiętam jeszcze cza...

źródło: comment_1610978003EGY8HkvWWzJzgUcbUSFH2j.jpg

Pobierz