Wpis z mikrobloga

#motoryzacja Witam mam zamiar zakupić jakiegoś fajnego Suva do 50k. Mam na oku kilka modeli mitsubishi asx 1.8 di-d 2wd disel, chevrolet captiva 2013 2.2 diesel, kia sportage 2013 2.0 diesel. Dawajcie swoje propozycje i napiszcie co sądzicie o tych autach chętnie poznam waszą opinię z góry dzieki.
  • 36
  • Odpowiedz
@kacper-szajkowski: jeep Commander 4.7 v8, najlepiej zagazowany. Starszy, ale wyposażony ok, bezawaryjny na tyle, na ile mogą być bezawaryjne jeepy, w wersji Quadra Drive 2 robi cuda w terenie. Wiem, bo mam w rodzinie, mam dowody na yt xd
  • Odpowiedz
@twojStaryJebqnany a to zależy od potrzeb.
Mój tato zmieniał mazdę 6 na "musi być SUV" i po kupnie skody karoq przyznaję że miał rację.
Wygodnie się wsiada, siedzi się wysoko, jest dobrze przeszklona więc wszystko widać, 1.5 tsi z automatem daje rade.

Sam bym nigdy nie kupił suva ale rozumiem osoby które się na nie decydują.

I ogólnie cieszę się że moja propozycja z tą skodą wypaliła bo lepiej kupić skodę z
  • Odpowiedz
Jeśli potrzebujesz wygody i przestrzeni nie ma nic lepszego niż suv.


@zenon_z_chorzowa1: Kombi w opcjach z większym prześwitem i 4x4, jak ktoś naprawdę musi zjeżdżać z asfaltu w polne drogi. Choćby Passat Alltrack. SUV to syf i każdy zdrowy na umyśle to wie.
  • Odpowiedz
  • 0
To raczej crossovery, SUV to touareg, q7, gle, gls...nie pchał bym się w starego diesla, raczej bym wybrał benzynę bez turbo. Jeśli koniecznie diesel to Tiguan, Tucson bo tanie części.
  • Odpowiedz