Wpis z mikrobloga

Mirki xD takie glupie pytanie o nie wiem czy ja wariuje czy moj facet.

Moj facet jest na studiach ze swoja byla xD no i od miesiecy maja ciagly kontakt. Generalnie za kazd razem prawie jak sie z nim widze albo ona cos do niego pisze albo on do niej xD rzekomo tylko o studiach pisza xDDX

No i generalnie ostatnio juz mnie to zaczelo wlurzac i zaczely sie spiny.
On juz wczesniej mowil ze skonczy z nia projek i utnie kontakt (bo laska ewidentnie do niego cos ma co sam potwierdzil)
No ale tego nie zrobil xD teraz znowu uslyszlalam ze za tydzien dwa utnie kontakt tylko musza cos a wspolnie jeszcze na studiah ogarnac.

Dodam ze sie w rl nie widza bo mieszkaja w innychiaatach a zajecia sa zdalnie.

No i wczoaj przelala sie czara goryczy i powiedzialam zehyi pokazal wiadomosci z nia xd no i inba wyszla ze on nic nie bedzie pokazywal bo tp jego prywatna sprawa. A mi chodzi tylko o to czy serio tylko studenckie sprawy tak jal mowi

No i pytanie:

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki

Ja mam rację czy on?

  • Ja 76.8% (1604)
  • On 23.2% (485)

Oddanych głosów: 2089

  • 104
  • Odpowiedz
@Olivederia: facet nie jest do końca szczery imo, zresztą czemu ze wszystkich osób ze studiów musi pisać akurat ze swoją byłą? Ja bym tam byłej unikał za wszelką cenę, a nie jeszcze z nią projekty robił. Coś tutaj śmierdzi xD
  • Odpowiedz
Ja mam rację czy on?

w kwestii tego, że leci w wuja i pewnie coś ukrywa Ty masz rację.

w kwestii pokazywania prywatnych rozmów Tobie on ma racje, tym bardziej, że to nie dotyczy tylko jego ale i jego koleżanki. ona może sobie nie życzyć aby obca osoba oglądała jej prywatne rozmowy.
@Olivederia:
  • Odpowiedz
Moj facet jest na studiach ze swoja byla xD no i od miesiecy maja ciagly kontakt. Generalnie za kazd razem prawie jak sie z nim widze albo ona cos do niego pisze albo on do niej xD rzekomo tylko o studiach pisza xDDX

Jak zacznie chodzić na łyżwy, to wiedz, że one będą miały włosy i cycki.
  • Odpowiedz
@Olivederia: zależy od człowieka, ja też mam kontakt ze swoją byłą, czasem popiszemy o tym co tam słychać w życiu i sobie popiszemy jakieś głupoty dla beki, lepiej się z nią dogadywałem w kwestiach czarnego humoru niż z moją aktualną. Traktujemy się jak koledzy i nikt z nas nie ma żadnych zamiarow większych
  • Odpowiedz
@Wiotq: tylko widzisz. Tutaj obydwoje sie tak traktujecie. A ta jego byla fo niego podjazy robila pol roku temu. Dzwonila do niego po 15x dziennie, zapraszala na kawe jak bedzie w jej miescie, na parapetowke... no generalnie widac bylo ze ina chce do biego wrocic i moj to wtedy sam przyznal.
  • Odpowiedz
@Olivederia: a orientujesz się czemu zerwali ze sobą?
@dr-proktor: czy ja wiem, gdyby moja różowa chciała wiadomości moje sprawdzić to nie mam z tym problemu, tym bardziej że chyba już sprawdza bo ma swój odcisk palca przypisany
  • Odpowiedz